Balandis

 BALANDIS: ŠVIESI KŪRYBOS LABORATORIJA

Nuplasnojusį kovą keičia balandis: pabudusi gamta jau maišo spalvų paletę, jau aidi šimtais balsų, atveria širdis ir mintis viskam, kas gražu, šviesu ir šilta.

Savyje atrasdami neįtikėtinas talento erdves kiekvieno šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose vaikai, tėveliai, seneliai patiria svaiginantį kūrybos skrydį.

 Balandžio 7 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Velykinis atvirukas“

Atvirukas - puiki, šilta ir miela dovanėlė, ypač jei ji sukurta savomis rankomis. Prisiminkime senąsias tradicijas ir vieni kitus pasveikinkime su Šv. Velykomis, pasidžiaukime pavasariu, gamtos atbudimu.

 Balandžio 14 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“

Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Savaitgalį, skirtą šeimoms, vaikai mokysis suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis, nuotaikas mėgins išreikšti pasinerdami į nuostabų mus supantį spalvų pasaulį.

 Balandžio 21 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Stiklo dekoravimas“

Žinau, kad jūs labai norite sukurti kažką originalaus, dar nematyto, todėl šį kartą pamėginsime skaidrų stiklą paversti dekoruota, spalvinga, stilinga stiklo kompozicija, suteikti jam naują paskirtį.

Dekoruoti stiklą galima įvairiomis priemonėmis. Mes tai darysime vitražiniais dažais.

 Balandžio 28 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas: negatyvas“

Vaikai mėgsta piešti ryškiomis, akį traukiančiomis spalvomis. Tačiau šiame užsiėmime mėginsime savo jausmus išreikšti piešdami baltu pieštuku ant juodo popieriaus...Jums tai turėtų labai patikti.

 Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kulturpolis.lt

Detalesnė informacija ir registracija:

Virginija Dmuchauskienė
Edukacinių projektų koordinatorė
KKKC Parodų rūmai
 Didžioji Vandens 2 , 91246 Klaipėda
Tel: 8 46 313691                                                                                                                                  virginija@kulturpolis.lt