VAIZDUOTĖS ŠTRICHAI ANT BALTO GRUODŽIO LAPO

Su Advento pradžia, didžiųjų metų švenčių laukimu, gruodo sukaustyta žeme į metų aikštelės centrą žengia gruodis, kupinas paslapties, mistikos, susikaupimo ir...  vilties.

Ieškančius harmonijos, įkvėpimo, ramybės kiekvieno šeštadienio vidurdienį kviečia KKKC Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2), kur sklando nesušaldoma kūrybos dvasia ir vyksta edukaciniai užsiėmimai šeimoms. „Kurti gali visi“ – neformaliai skelbia užsiėmimai, kuriuose kiekvienąsyk vyksta stebuklai ir netikėti atradimai.

 Gruodžio 1 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Reljefo kūrimas“. Tai lipdybos menas, kai vaizduojamas iškilus skulptūros vaizdas arba ornamentas plokštumoje. Užsiėmimo metu iš molio lipdysime reljefinį paveikslą.

 Gruodžio 8 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas kryžiuku“. Piešimas – labai įdomus ir lavinantis užsiėmimas. Šį kartą piešime kryžiuku. Kursime puikius ornamentus žaisdami spalvomis ir smagiai skaičiuodami kryželius. O gautas rezultatas Jus tikrai nustebins...

 Gruodžio 15 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Kalėdinė dekoracija - žvaigždė“. Jūs mėgstate kurti, o artėjant Kalėdų šventei norite pasidaryti kažką gražaus ir nepakartojamo? Tada laukiu Jūsų užsiėmime.

 Gruodžio 22 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“

Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Mokinsimės suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis ir  nuotaikas perteiksite kurdami savo paveikslą.

 Gruodžio  29 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Kalėdinė eglutė“. Eglučių esame matę įvairių įvairiausių...

Šį savaitgalį drauge su vaikučiais, tėveliais ir seneliais kursime originalią eglutę iš tekstilės.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kulturpolis.lt

 Užsiėmimai mokami.

Detalesnė informacija ir registracija:

Virginija Dmuchauskienė
Edukacinių projektų koordinatorė
KKKC Parodų rūmai
 Didžioji Vandens 2 , 91246 Klaipėda
Tel: 8 46 313691                                                                                                                              virginija@kulturpolis.lt