Karavanas eina

Regioninis kultūrinis ir edukacinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ baigia savo žygį po Vakarų Lietuvą

Šiais metais, Klaipėdos miesto gimtadienio renginiams įsibėgėjus, o kai kuriems jau ir pasibaigus, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro Meno kiemas  pradėjo savo kultūrinę kelionę po Vakarų Lietuvą su regioniniu kultūriniu ir edukaciniu projektu „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“.

 Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos finansuojamas integracinis projektas „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ rudenį aplankė tris pamario miestų mokyklas:

spalio 24-25 d. - Kretingos S. Daukanto pagrindinę mokyklą, lapkričio 7-8 d. - Kintų vidurinę mokyklą, lapkričio 14-15 d. - Gargždų Minijos progimnaziją.

Tai pažintinis-praktinis projektas, kuriuo buvo siekiama pristatyti animacijos žanrą ir smėlio animacijos techniką. Renginys taip pat buvo orientuotas į Klaipėdos miesto 760-jį gimtadienį. Moksleiviai susipažino ne tik su savo, bet ir kito dalyvaujančio miesto istorija, kūrybiškai vizualizavo pasirinktą istorinį fragmentą, skirtą pasveikinti Klaipėdą jubiliejaus proga.

Projektu „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ norėta paskatinti regionų moksleivius domėtis savo bei kitų miestų istorija, identifikuoti save kaip pilnavertį miesto / miestelio gyventoją, sugebantį kurti, bendrauti ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Projektą „Animacijos karavanas. Miestas sveikina miestą“ vainikuos sukurtų filmų peržiūros mokyklose, kuriose vyko kūrybinis procesas, ir baigiamoji projekto paroda-peržiūra KKKC Meno kiemo erdvėje. Baigiamoji projekto paroda atidaroma gruodžio 6 d. 17 val. ir veiks iki gruodžio 15 d.

Ši projekto dalis – vizualus Klaipėdos miesto jubiliejaus ir viso vykusio projekto atspindys.

 Projektą finansuoja - Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Projektą organizuoja - Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras