Kūryba ir menu žydintis birželis

KŪRYBA IR MENU ŽYDINTIS BIRŽELIS

Beržė, Jaunis, Sėtinis, Visjavis - taip senovės lietuviai vadino sidabruotą, šilkuotą, auksuotą, kvepiantį atostogomis ir gera nuotaika birželį – tikrąją vasaros pradžią, mintis pakylėjančią į dvasingas ir romantiškas aukštumas.

Nestokojačios originalių meninių minčių šeimos kiekvieno šeštadienio vidurdienį renkasi į KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančius edukacininius užsiėmimus, kur atranda naujus talentus ir puoselėja kūrybos drauge džiaugsmą.

Birželio 2 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas: Klaipėda iš paukščio skrydžio“

Užsiėmimo metu kursime miestą, kuriame gyvename. Jis gali būti  mistinis,  realus,  pasakiškas – toks, kokį jį pamatytume skrisdami virš jo kaip paukščiai...

Birželio 9 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Lipdymas iš molio“

Lietuvoje gilios molio dirbinių tradicijos. Ir šiandien lipdymas iš molio, modelino yra labai populiarus, nes lipdymas ugdo vaiko kūrybiškumą, vaizduotę, mąstymą, lavina rankų judesius. Užsiėmimo metu susipažinsite su vienu seniausių amatų –  keramika, patys minkysite, formuosite ir nusilipdysite suvenyrą. Patirkite daug smagių įspūdžių mokydamiesi lipdyti iš molio.

Birželio 16 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“

Piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge. Tu tapsi dailininku, kuris  spalvų palete, savo jausmais ir  nuotaika sukurs savo    paveikslą.

Birželio 23 d. – 12 val. Šeimų savaitgalis „Mano vėliava ir herbas“

Šis užsiėmimas  skirtas Klaipėdos jubiliejui.  Norėdami sudominti vaikus ir jų tėvus su  istorijos mokslo disciplina – heraldika -  kursime savo šeimos ar giminės herbą. Tai skatins labiau domėtis  heraldikos menu,  kaip tarptautine simbolių kalba, reprezentuojančia valstybę, miestą, asmenį.

 Birželio 30 d. – 12 val. Šeimų savaitgalis „Ornamentiniai raštai“

Kurdami spalvingus, paprastus, nuoširdžius  raštus  sužinosite,  kad „ornamentas“, tai ne tik puošmena, puošybinis dailės ir architektūros elementas, raštas, bet ir gyvas mūsų tautos dvasinės kultūros atspindys.  Tai pati seniausia dailės rūšis, sutinkama beveik visose lietuvių liaudies dailės šakose. Ornamentą matome tekstilėje, drabužių puošyboje, keramikoje, architektūroje, metalo dirbiniuose, o taip pat siužetinėje dailėje.