Lapkričio kruizas po neužšalantį kurybos vandenyną

LAPKRIČIO KRUIZAS PO NEUŽŠĄLANTĮ KŪRYBOS VANDENYNĄ

 Su paskutiniais obuoliais ir grybais, chrizantemomis, rūko dulkėmis, pirmosiomis šalnomis ir besidraikančiais vėjo apsiaustais už lango šmėžuoja lapkritis – permainingas, nenuspėjamas  rudens menininkas, praveriantis duris žiemai...

 Šeimas, svajojančias atrasti nežinomas meno ir kūrybos salas,  kiekvieno šeštadienio vidurdienį mistiškasis lapkritis kviečia užsukti į KKKC Parodų rūmus (Didžioji Vandens g. 2) – čia Jūsų laukia kruizas po niekad neužšąlantį meno, kūrybos ir fantazijos vandenyną.

 Lapkričio 3 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Mandalos kūrimas“

Mandala - tai  piešinys apskritime, kurį piešdami išsakome savo jausmus ir mintis. Tai įdomi ir maloni meditacijos forma, padedanti atsipalaiduoti, susikaupti, naujai pažinti save ir aplinką. 

 Lapkričio  10 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas formomis“

Žinau, kad Jūs labai norite sukurti kažką originalaus, todėl šį kartą pamėginsime paprastą popieriaus lapą  paversti dekoruota, spalvinga  kompozicija. Tai daryti galima įvairiomis priemonėmis, o mes tai darysime formų, trafaretų ir dažų pagalba.

 Lapkričio  17 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“

Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Savaitgalį, skirtą šeimoms, vaikai mokysis suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis, nuotaikas mėgins išreikšti pasinerdami į nuostabų mus supantį spalvų pasaulį.

 Lapkričio  24 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas iš atminties“

Piešimas iš atminties - tai sudėtingas kūrybinis procesas, kuris labai lavina regimąją atmintį ir vaizduotę.

Dailininkai dažnai piešia iš atminties. Užsiėmimo metu taip piešti mėginsite ir Jūs.