Rugpjūčio ir rugsėjo kūrybos ir menų ekspresas

RUGSĖJIS: ŠVIESIOS RUDENS DIRBTUVĖLĖS

 Pamažu atsikrausto ruduo: švelniai štrichuodamas medžių lapus, nusagstydamas šermukšnių galvas raudonais karoliais, grąžindamas vaikus į klases ir vaikų darželių glėbį.

 Darbų daug, bet paskutinysis rugsėjo savaitgalis kviečia į pasimatymą su kūryba. Kaip visada – šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2).

 Rugsėjo  29  d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Savaitgalį, skirtą šeimoms, vaikai mokysis suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis, nuotaikas mėgins išreikšti pasinerdami į nuostabų mus supantį spalvų pasaulį.

 

RUGPJŪČIO KŪRYBOS IR MENŲ EKSPRESAS
Dėmesio! Rugpjūčio kūrybos ir menų ekspresas jau kviečia keliautojus ir neaprėpiamų kūrybos erdvių tyrėjus į kelionę, truksiančią net keturis savaitgalius!

 Į kuprinę įsimetę gerą nuotaiką, žingeidumą ir pasitikėjimą savimi renkamės kiekvieno šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2). Drauge su edukacinių užsiėmimų vadove keliautojai šturmuos tolimiausius fantazijos šalies kampelius.

 Rugpjūčio 04 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas kryžiuku“. Piešimas – labai įdomus ir lavinantis užsiėmimas. Šį kartą piešime kryželiu. Kursime puikius ornamentus žaisdami spalvomis ir smagiai skaičiuodami kryželius. O gautas rezultatas jus tikrai nustebins...

 Rugpjūčio 11 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Šį savaitgalį skirtą šeimoms, vaikai ir tėveliai kurs savo nuotaikingą spalvų pasaką.

 Rugpjūčio 18 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Pabaik paveikslą“. Žinau, kad jūs labai norite sukurti kažką originalaus ir dar nematyto - juk esate dideli fantazuotojai. Todėl šį kartą galėsite fantazuoti užbaiginėdami jau pradėtą piešinį.

 Rugpjūčio 25 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Lipnių juostų abstrakcija“. Vaikai mėgsta piešti ryškiomis, akį traukiančiomis dažų spalvomis. Tačiau šiame užsiėmime mėginsime savo jausmus išreikšti ne piešdami, o  klijuodami spalvotas juosteles....