KKKC Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2) tęsia edukacinių užsiėmimų ciklą. Tėveliai apžiūrės parodas, vaikai pasiners į kūrybinį pasaulį.

 SAUSIO 07 d. 12 val. Šeimų savaitgalis “Piešimas - linijos labirintai”

Mes žinome, kad viskas prasideda nuo taško, tačiau žinome ir tai, kad jis judėdamas brėžia liniją. Be linijos nebus ir piešinio. Mėginsime tapti linijos meistrais, kursime įdomų, dinamišką ir nepakartojamą savo „linijinį“ kūrinį.

 SAUSIO 14 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis “Aš dailininkas: piešimas parodoje”

Piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge. Tu būsi dailininkas, kuris potėpis prie potėpio, spalvų palete, savo jausmais, nuotaika sukurs savo paveikslą.

SAUSIO 21 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis „Vitražo motyvai”

Vitražas - tai paveikslas iš spalvoto stiklo gabalų, sutvirtintų švino juostelėmis. Vitražo grožiui pamatyti būtina šviesa, nes šviesos ir spalvų žaismas yra pagrindinė vitražo išraiškos priemonė. Užsiėmime mes kursime vitražo nuotaiką dažais ant stiklo.

SAUSIO 28 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis “Mozaikos raštai”

Mozaika – tai piešinys ar paveikslas, kai vaizdas kuriamas iš įvairių medžiagų. Galima rinktis ir ne tokias tradicines medžiagas: veidrodžių šukes, karoliukus, akmenukus, polimerinio molio ir metalines plokšteles ar net kiaušinių lukštus. Ateikite, ir savo rankomis, savo darbu iš mažų gabalėlių kursite didelę mozaiką iš...

Būtina išankstinė registracija telefonu: 313691 arba el. paštu: virginija@kulturpolis.lt

Detalesnė informacija ir registracija:

Virginija Dmuchauskienė
Edukacinių projektų koordinatorė
KKKC Parodų rūmai
Didžioji Vandens 2 , 91246 Klaipėda
Tel: 8 46 313691