Spalvingi vasaros potėpiai

LIEPA: SPALVINGI VASAROS POTĖPIAI

 Liepa Lietuvoje - pats augalijos vešėjimo metas. Brandi vasara varva medumi, masina uogomis ir žalumynais, vilioja gaivinančia vandens vėsa. Vasaros impresionizmas džiugina akį ir kviečia iš rankų nepaleisti teptuko.

 Į kiekvieno šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančius edukacinius užsiėmimus renkasi tie, kurie savyje atranda ir brandina meninius talentus.

Liepos 21 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka. Savaitgalį, skirtą šeimoms, vaikai mokysis suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis, nuotaikas mėgins išreikšti pasinerdami į nuostabų mus supantį spalvų pasaulį.

 Liepos 21 d. 14 val. kviečiame mažus ir suaugusius klaipėdiečius į kūrybines dirbtuves „Nuspalvink savo vėtrungę.Užsiėmimo  metu susipažinsite su unikaliu   Kuršių nerijos  simboliu  vėtrunge.  Ją  patys nuspalvinsite ir  kaip unikalų suvenyrą parsinešite namo.

(Užsiėmimui reikia įsigyti medinį vėtrungės maketą. Kaina  35 Lt.)

 Liepos 28 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Klaipėdos kultūrinis žemėlapis“. Mūsų mieste yra daug istoriškai įdomių vietų, dažnai nepažymėtų atskiromis atminimo lentomis ir ženklais. Jeigu nori geriau pažinti Klaipėdos kultūros paveldą, ateik į užsiėmimą. Tavęs laukia kūrybinis savęs išbandymas ir pažinimas, susitikimas su draugais...