NEUŽŠĄLANTYS KŪRYBINIAI IMPULSAI

Nepaisant žiemiškų speigų, užšąlančių jūrų, marių, ežerų, kūrybiniai impulsai neužšąla. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) kiekvieno šeštadienio vidurdienį edukaciniuose užsiėmimuose kuria ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai. Visi kartu pasineria į svajingą kūrybinį pasaulį.

Vasario 4 d. 12 val. Šeimų savaitgalis: autoportretas. Žmonėms dažnai svarbu ir būtina matyti tiesiog save... Autoportretas – tai bandymas geriau pamatyti, pažinti save, tai autoriaus istorija, paslaptis, jausmai, kuriuos jis nori perteikti savo kūrinyje.

Vasario 11 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis: spalvų pasaulis piešimas parodoje. Savaitgalį skirtą šeimoms vaikai mokysis suprasti paveikslo nuotaiką, o savo emocijas, mintis, nuotaikas mėgins išreikšti pasinerdami į nuostabų mus supantį spalvų pasaulį.

Vasario 18 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis: fraktalinis piešimas. Tai piešinys iš atskirų sudėtinių dalių. Tai pokalbis su savimi. Tai meditacinės knygos kūrimas. Svajosime užmerkę akis ir vedžiodami pieštuką popieriaus lape... O atsimerkę, pamatysime įdomų linijinį paveikslą, kurio kiekvieną dalelę, kiekvieną kampelį reikės nuspalvinti visomis vaivorykštės spalvomis...

Vasario 25 d. 12.00 val. Šeimų savaitgalis: Piešimas ant akmenukų. Piešti galima įvairiomis priemonėmis ir ant įvairių paviršių. Ar norėtum išmokti piešti ant jūros akmenėlių? Šį savaitgalį bandysime piešti ant akmenėlių. Jums tereikės plokščio akmenuko, dažų ir fantazijos. Dar truputis kantrybės ir tavo piešinukas baigtas. Pajusi, koks malonus šis užsiėmimas, ir suprasi, kad kiekvienas akmenėlis gali tapti tikru meno kūriniu.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kulturpolis.lt

 Visas priemone suteikiame

Detalesnė informacija ir registracija:

Virginija Dmuchauskienė
Edukacinių projektų koordinatorė
KKKC Parodų rūmai
 Didžioji Vandens 2 , 91246 Klaipėda
Tel: 8 46 313691, mob.                                                                                                                                  virginija@kulturpolis.lt