BALANDIS: SPALVINGAS, IEŠKANTIS, SUBTILUS...

Atskrieja balandis - originalus ir savitas menininkas, kupinas staigmenų ir paslapčių. Subtilūs tonai ir jautrios linijos, rami vaizdų slinktis ir energingi emocijų štrichai – tai vis savitas balandžio braižas. Pavasario drobės trykšta spalvomis,  gyvybe, troškimais ir viltimi.

Ieškantis ir kuriantis pavasaris kiekvieno šeštadienio vidurdienį kviečia stabtelėti KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose kur šeimų laukia vertingos kūrybos pamokos ir atradimo džiaugsmas, o menas tampa platus kaip pasaulis…

6 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“
Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge.

13 d. 12 val.   Šeimų savaitgalisAplikacija-natiurmortas
Aplikacijos gali būti kuriamos iš įvairiausių medžiagų. O mes, pasitelkdami savo įgūdžius, vaizduotę, kruopštumą ir  atidumą,  natiurmortą aplikuosime spalvotu popieriumi.

20 d. 12 val.  Šeimų savaitgalis „Kruopų paveikslėlis“
Jūs mėgstate kurti, norite gražaus ir nepakartojamo paveikslo? Tada laukiu Jūsų užsiėmime – žaisime spalvotomis kruopomis.

27 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Iliustracija mylimiausiai knygelei“
Jums patinka pasakos, istorijos. Patinka įsivaizduoti, kaip jos atrodo. Tad sukurkime šalia pasakos teksto gražų savo vaizduotės kūrinėlį – iliustraciją.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kkkc.lt

Užsiėmimai mokami.