GINTARINĖ BIRŽELIO NUOTAIKA

Birželis – permainingo charakterio, bet geras ir smagus mėnuo – atsiveda vasarą, atneša Tėvo dieną, Rasos šventę, pirmąsias miškų ir sodų gėrybes ir pluoštą šviesos.

Pats šviesiausias mėnuo primena, kad užtemimų kūryboje nebūna – pasąmonėje knibžda idėjos, kurias puikiausiai galite realizuoti kiekvieną šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančiuose edukaciniuose užsiėmimuose šeimoms.

1 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Dovanėlė tėčiui – putų paveikslėlis“. Šį šeštadienį  laukiu tų, kurie norėtų savaitgalio valandėlę praleisti kūrybingai ir nauja, dar nežinoma technika sukurti dovanėlę savo tėčiui.

8 d. 12 val.    Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge su tėčiu ir mama.                     

15 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Mozaikos pasaulyje“. Mozaiką galima kurti iš įvairiausių medžiagų... O iš kokios medžiagos mozaiką kursime šį savaitgalį? Paslaptis! Ateikite ir pamatysite.                              

22 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Tapyba akvarele – spalvų muzika“. Užsiėmimo metu „žaisime“ nepakartojamomis akvarelinėmis spalvomis ir liesime paslaptingą ir spalvingą akvarelinį paveikslą.                                                                           

29 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Parodoje eksponuojama daugybė įvairių meno kūrinių. Užsiėmime išsirinksi vieną tau labiausia patinkantį ir pagal jį nupieši savo paveikslą.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kkkc.lt

Užsiėmimai mokami.