Nuotaikingos kovo impresijos

Nors už lango vis dar yra sniego, bet saulė kyla vis aukščiau. Gamtos paletėje daugėja spalvų, daugėja garsų ir kvapų. Jaunikaitis kovas, su snieguolių puokštele atlape, pasauliui kuria naują  peizažą.

Pavasariu kvepiantys šeštadienio vidurdieniai kviečia šeimas į KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančius edukacinius užsiėmimus, kuriuose dera kūryba ir malonus bendravimas, džiuginantys atradimai ir netikėtos pažintys su... savimi pačiu.

2 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“.
Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą. Ateikite ir patys tuo įsitikinsite.

9 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Žaisliukas-ritiniukas“.
Kad būtų dar šaunesnė nuotaika belaukiant pavasario saulutės, kviečiu patiems pasigaminti žaismingą žaisliuką iš labai netradicinių priemonių - kartoninių ritinėlių, o bendras darbas su mama ar tėčiu suteiks daug malonių bendravimo akimirkų.

16 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Piešimas pirštais“.
Tapyti pirštukais labai smagu, nes tai ne tik kūryba, bet ir jutiminiai pojūčiai. Taip spalvinti lengva ir mažiems, ir dideliems. Piešime „tikrus“ paveikslus.

23 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Taškuotas paveikslas“.
Užsiėmimo metu sužinosite, kad paveikslą galima sukurti ne tik spalvomis, potėpiais, bet ir spalvingais taškeliais.

30 d. 12 val.  Šeimų savaitgalis „Velykos-popieriaus plastika“.
Artėja Šv. Velykos ir dažnai susimąstome, į ką supakuoti smulkias dovanėles ar kiaušinius. Užsiėmimo metu kursime krepšelį margučiui.

Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kkkc.lt

Užsiėmimai mokami.