rudeniškas lapkritis

Tradiciniai Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) edukaciniai šeimų savaitgaliai, šeštadieniais rengiami Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2), lankytojų lauks ir lapkritį. Įpusėjantis ruduo – puikus metas susitelkti į saviraišką: paeksperimentuoti lipdant iš molio, tapant bei kitaip atskleidžiant kūrybiškumą.
  
Lapkričio 9 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Lipdymas iš molio“. Jūs mėgstate kurti? Tuomet laukiame užsiėmime – pabūsime skulptoriais, lipdysime skulptūrėles iš molio. 
                                                                 
Lapkričio 16 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda – tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje – atpalaiduojantis, išlaisvinantis  kūrybos procesas.  Ateikite ir patys tuo įsitikinsite. 
                                                                                                             
Lapkričio 23 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Spalvų nuotaika. Ruduo“. Pamokėlėje žaisime linijomis, spalvinėmis dėmėmis. Kursime pasakišką, rudeninę nuotaiką atspindintį paveikslą.         
     
Lapkričio 30 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Piešimas parodoje – tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge su tėveliais.

Užsiėmimai mokami. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-46)313691 arba el. paštu virginija@kkkc.lt