SAUSIO ILIUSTRACIJOS METŲ PRADŽIAI

SAUSIO ILIUSTRACIJOS METŲ PRADŽIAI

Sausis - durų ir vartų dievas Janas - atveria duris naujų darbų pradžiai. Pasaulis atviras, gaivus, švarus, gilus kaip pusnis. Dienos karoliai vis ilgesni...

Kiekvieną sausio šeštadienio vidurdienį KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstantys edukaciniai užsiėmimai šeimoms kviečia visus - pakilusius naujiems siekiams ir darbams – sustabdyti kasdienybės laiką ir, įsiklausius į savo sielos šnabždesį, verti fantazijos karolius.

 5 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“

Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, buvimą ir kūrimą drauge. 

 12 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Paveikslas iš plastelino“ Lipdymas iš plastelino – labai įdomus ir lavinantis užsiėmimas. Šį savaitgalį plastelinu „piešime“ paveikslą. O tai, ką sukursite, jus tikrai nustebins...

 19 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Gratažo paslaptys“

Jūs mėgstate kurti, norite gražaus ir nepakartojamo paveikslo? Tada laukiu jūsų užsiėmime – žaisime spalvomis ir juodu tušu.

 26 d. 12val. Šeimų savaitgalis „Pabaik plakatą“. Esate dideli fantazuotojai, norite sukurti kažką originalaus ir dar nematyto. Todėl šį kartą galėsite fantazuoti užbaiginėdami jau pradėtą  kurti plakatą.

 Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kkkc.lt

 Užsiėmimai mokami.