VASARIŠKAS RUGPJŪTIS

Vasariškas rugpjūtis ir jo  gaivioji spalvų paletė džiugina mūsų akis ir  kviečia tapti kuriančios gamtos dalimi – pasinerti į  kūrybinius ieškojimus ir atradimus.

Vasara kvepiantys šeštadienio vidurdieniai kviečia šeimas į KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstančius edukacinius užsiėmimus, kuriuose dera kūryba ir malonus bendravimas, džiuginantys atradimai ir netikėtos pažintys su... savimi pačiu.

17 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“.

Kiekviena paroda - tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje - tai galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą. Ateikite ir patys tuo įsitikinsite.

24 d. 12 val.   Šeimų savaitgalis „Tapyba akvarele . Mano vasara“.

Užsiėmimo metu „žaisime“ nepakartojamomis akvarelės spalvomis ir liesime vasarišką, spalvingą akvarelinį paveikslą

31 d. 12 val.  Šeimų savaitgalis „Mozaika iš popieriaus“

Mozaikos gali būti kuriamos iš įvairiausių medžiagų. O mes, pasitelkdami savo įgūdžius, vaizduotę, kruopštumą ir  atidumą,  mozaiką kursime iš  spalvoto popieriaus.


Būtina išankstinė registracija telefonu: 8 46 313691 arba el. paštu: virginija@kkkc.lt

Užsiėmimai mokami.

Detalesnė informacija ir registracija:

Virginija Dmuchauskienė
Kultūrinės veiklos vadybininkė
 Didžioji Vandens 2 , 91246 Klaipėda
Tel: 8 46 313691                                                                                                                                   virginija@kkkc.lt                                                                                                                                                  www.menokiemas.lt