Sausio kūrybiniai užsiėmimai

Kiekvieno sausio šeštadienio vidurdienį Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) vykstantys edukaciniai užsiėmimai šeimoms kviečia visus, pakilusius Naujųjų metų siekiams ir darbams, sustabdyti kasdienybės tėkmę ir išreikšti save kūryba.

Sausį pasaulis atviras, gaivus, švarus kaip baltas popieriaus lapas ir gilus kaip pusnis. Šių, tiesa, šiemet per šventes pasigedome, tačiau kūrybos ugnelei tai neturėtų tapti kliūtimi. Anot KKKC kultūrinės veiklos vadybininkės Virginijos Dmuchauskienės, metų pradžia – puikus laikas pradėti šį tą nauja. Pavyzdžiui, išmėginti jėgas piešiant, tapant, kuriant koliažus ir kitaip praturtinant savo laiką saviraiška.

Sausio 18 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Paveikslėlis iš folijos“. Naujoji kūrybos technika atveria kelią eksperimentams bei netikėtai saviraiškos patirčiai, kuri prieinama ir mokantiems piešti, ir tik atrandantiems kūrybos būdus.

Sausio 25 d. 12 val. šeimų savaitgalis „Piešimas parodoje“. Kiekviena paroda – tai nauja spalvų ir nuotaikų pasaka, o piešimas parodoje – galimybė patirti kūrybos proceso džiaugsmą, įkūnyti menines fantazijas, džiaugtis buvimu kartu ir kūryba.

Užsiėmimai – mokami. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-46)313691 arba el. paštu virginija@kkkc.lt

29 d. 14.00 val. (trečiadienį) Kūrybinis užsiėmimas senjorams „Karpinių pasaulyje“. Kviečiame susipažinti su popieriaus karpymo menu ir praktiškai įgyvendinti savo kūrybines mintis.

Užsiėmimai – mokami. Būtina išankstinė registracija telefonu (8-46)313691 arba el. paštu virginija@kkkc.lt.