Spalio edukacija

SPALIO MENINĖS FANTAZIJOS

Tradiciniai Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) edukaciniai šeimų savaitgaliai, šeštadieniais rengiami Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2), lankytojų lauks ir spalį. Įpusėjantis ruduo – puikus metas susitelkti į saviraišką: tapyti, piešti ir fantazuoti  netradicinėmis  piešimo technikomis.

Spalio 4 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Pabaik  paveikslą“. Visi  vaikai  labai mėgsta piešti  ir yra dideli fantazuotojai.  Šį savaitgalį  pasitelkę savo vaizduotę  galėsite užbaigti jau  pradėtą piešinį.

Spalio 11 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas tušu“. Lavindami savo kūrybinę fantaziją  ir naudodami juodą tušą, teptuką, pieštuką bei šiaudelius kursime grafinį paveikslą.

Spalio 18 d. 12 val. Šeimų savaitgalis  ”Piešiame trintuku”. Tai tikriausia  jūsų dar nebandytas piešimo būdas. Tikiuosi, kad šis užsiėmimas suteiks smagių akimirkų...              

Spalio 25 d. 12 val. Šeimų savaitgalis „Piešimas adata“. Išbandysime seną Australijos aborigenų piešimo techniką „pricking“. Skylutė prie skylutės, daug skylučių... Tai labai paprasta?  Būtinai reikia pabandyti pačiam.

Edukaciniai užsiėmimai mokami.

Registracija į užsiėmimus vykdoma telefonu (8-46)313691, 8602 21167   bei el. paštu virginija@kkkc.lt.