Atviras kvietimas teikti paraiškas Kuldygos kūrybinei vasaros mokyklai

Kuldygos menininkų rezidencija drauge su Kuldygos rajono savivaldybe skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas Kuldygos kūrybinei vasaros mokyklai „Paslaugų dizainas muziejuose“. Penkių dienų seminaro dalyviai turės galimybę susipažinti su paslaugų dizaino metodais kaip universaliu ir plačiai
naudojamu dizaineriško mąstymo instrumentu – puikia kasdienio darbo priemone. Vasaros mokykla Kuldygoje vyks rugpjūčio 16-20 dienomis.

Šių metų atvejo analizė pasirinkta bendradarbiaujant su asociacija „Kūrybinis muziejus“. Dalyviai turės galimybę panaudoti iššūkius, su kuriais susiduria Latvijos muziejai ir kitos paveldo institucijos, kaip lauką eksperimentavimui su paslaugų dizaino metodais.

Daugiau...

PRAKTINIŲ SEMINARŲ IR KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROGRAMA „FRESH UX ACADEMY“

Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija kviečia dalyvauti penkių dienų praktinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Fresh UX Academy“, vykdomoje įgyvendinant projektą „Esminis „tradicinės” industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas” („CCI & Sustainability”).

Vilniaus dailės akademijos padalinys Nidos meno kolonija kviečia kūrybinių industrijų studentus ir profesionalus dalyvauti intensyvioje seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Fresh UX Academy“. Šios penkių dienų kūrybinės dirbtuvės yra potenciali žinių platforma dizaineriams, programuotojams ir skaitmeniniu marketingu besidomintiems asmenims, kurie įgaus praktinių žinių apie vartotojo patirties (UX) dizaino principus ir praktinį jų taikymą kasdienėse užduotyse.

Daugiau...

"LOGOTIPAS KAIP ASMENINIO VIZUALINIO IDENTITETO DALIS. NUO IDĖJOS IKI ĮGYVENDINIMO"

Nuo spalio 21 d., KKKC Parodų rūmuose vyksta tarptautinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių savaitė „Vizualinis mąstymas: dizaino galimybės ir praktiniai sprendimai“.

Spalio 23 d įvyko susitikimai su lektoriumi Virginijumi Baku, kurio metu dalyviai išklausė atvirą paskaitą "Logotipas kaip asmeninio vizualinio identiteto dalis. Nuo idėjos iki įgyvendinimo". 

Nuotraukų galerija...

ATVIRA TEORINĖ PASKAITA "INTEGRUOTOS KOMUNIKACIJOS RIZIKOS IR IŠŠŪKIAI"

Spalio 22 d., KKKC Parodų rūmuose vyko atvira teorinė paskaita "Integruotos komunikacijos rizikos ir iššūkiai", kuri yra šios savaitės tarptautinio projekto seminarų ir kūrybinių dirbtuvių dalis.

Antroje dienos pusėje - kūrybinis darbas grupėse atliekant pateikiant praktines užduotis.

Paskaitos lektorė - Jovita Navickaitė-Petrikienė.

Nuotraukų galerija...

"KOMUNIKACIJOS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE PLANAVIMAS IR TURINIO KŪRIMO BŪDAI"

Antroji pirmos praktinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių „VIZUALINIS MĄSTYMAS: DIZAINO GALIMYBĖS IR PRAKTINIAI SPRENDIMAI“ dienos paskaita, kurios tema "Komunikacijos socialiniuose tinkluose planavimas ir turinio kūrimo būdai".

Paskaitų lektorė - Julija Brodskė.

Nuotraukų galerija...

ATVIRA PASKAITA „ASMENINIO PREKĖS ŽENKLO IDENTITETAS IR ĮVAIZDIS“

Spalio 21 d., nuo 10 val., prasidėjo seminarų ir praktinių dirbtuvių savaitė „Vizualinis mąstymas: dizaino galimybės ir praktiniai sprendimai“. Pirmasis susitikimas vyko su lektore Julija Brodskė atviroje paskaitoje „Asmeninio prekės ženklo identitetas ir įvaizdis“.

Nuotraukų galerija....

ATVIRAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS REGISTRACIJAI KLAIPĖDOS KULTŪRŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRO SEMINARŲ BEI PRAKTINIŲ KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ SAVAITĖS PROGRAMOJE „VIZUALINIS MĄSTYMAS: DIZAINO GALIMYBĖS IR PRAKTINIAI SPRENDIMAI“

Atviras kvietimas teikti paraiškas registracijai Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro seminarų bei praktinių kūrybinių dirbtuvių savaitės programoje „Vizualinis mąstymas: dizaino galimybės ir praktiniai sprendimai“, organizuojamoje įgyvendinant projektą „Esminis „tradicinės“ industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas“ („CCI & Sustainability”).

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) kviečia dalyvauti atviroje seminarų bei praktinių kūrybinių dirbtuvių savaitės programoje „Vizualinis mąstymas: dizaino galimybės ir praktiniai sprendimai“. Viešų seminarų bei kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai turės galimybę teoriškai pažinti bei praktiškai pasigilinti į vizualinio mąstymo pritaikomumo galimybes ir išbandyti metodus, kurie galėtų padėti įgyvendinti, dizaino sprendimais paremtas, inovatyvias kūrybines idėjas. Praktinių seminarų bei kūrybinių dirbtuvių sesija vyks 2019 m. spalio 21 – 25  d. Klaipėdoje (Lietuva).

Daugiau...

PRAKTINIŲ SEMINARŲ IR KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ PROGRAMA „GARSO IR VAIZDO TAPATYBĖS SINERGIJA“

Skelbiamas viešas kvietimas teikti paraiškas dalyvavimui Liepojos penkių dienų trukmės praktinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Garso ir vaizdo tapatybės sinergija“ projekto „Paradigmos poslinkis nuo tradicinių prie kūrybinių industrijų - tvarios regioninės plėtros esmė“ (KKI ir tvarumas) rėmuose. 

Kompetencijomis grįsto profesinio mokymo centras Liepojos muzikos, meno ir dizaino mokykla (PIKC LMMDV) skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas dalyvavimui vienos savaitės trukmės praktinių seminarų ir kūrybinių dirbtuvių programoje „Garso ir vaizdo tapatybės sinergija“. Pasitelkiant švietėjiškas veiklas,  planuojama skatinti dizaino terminų vartojimo ir terminų skirtumų supratimą: prekės ženklo garso dizainas, video garso dizainas, miesto garso dizainas (erdvinė aplinka ir kt.). Audiovizualinė kalba suteikia galimybę suvokti informaciją įvairiais suvokimo kanalais. Garso tapatybė tampa tokia pat svarbi kaip ir grafinis dizainas, nes šiuolaikiniam žmogui, nuolat užsiėmusiam keliomis užduotimis vienu metu beveik kiekvienoje gyvenimo situacijoje, garso pranešimai padeda perduoti ir/ arba gauti norimą žinutę. Veikla bus įgyvendinta bendradarbiaujant su Latvijos garso dizainerių klubu. Penkių dienų sesija skirta įgyti supratimui apie garso dizainą ir vizualinės-garsinės tapatybės kūrimui. Dalyviai galės panaudoti įgytas žinias savo organizacijų rinkodaros tikslams ar kitai kūrybinei veiklai.

Daugiau...

ATVIRAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS REGISTRACIJAI Į PRAKTINIUS SEMINARUS PROGRAMOJE IR KŪRYBINĖSE DIRBTUVĖSE

KKKC vykdomo projekto „Esminis „tradicinės“ industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas“ („CCI & Sustainability”) partneris Liepojoje Liepojos muzikos, meno ir dizaino mokykla skelbia atvirą kvietimą teikti paraiškas registracijai dalyvauti keturių dienų praktinių seminarų programoje ir kūrybinėse dirbtuvėse „Šiuolaikinės technologijos – taikymas, dalinimasis ir koordinavimas“ Liepojoje. Sesijos metu dalyviai turės galimybę susipažinti su Liepojos švietimo institucijose naudojamomis technologijomis, pritaikymo galimybėmis ir jų svarba profesiniame paruošime.

Praktiniai seminarai ir kūrybinės dirbtuvės vyks birželio 17-20 d. Liepojoje. Užpildytas paraiškas iki birželio 14 d. siųsti el. paštu sanda.liepa-vjakse@lmmdv.edu.lv

Daugiau...

"Dizainas - dirbantis menas"

Lapkričio 22 d. vyko atvira paskaita "Dizainas - dirbantis menas". Susitikimo pagrindas - kūrybinės raiškos ir apgalvotos paskirties derinys. Seminaro metu buvo kalbama apie dizaino objektus (logotipas, prekiniai ženklai), kaip tam tikros informacijos talpyklas, kurios geba daryti vizualinę prekės, gamintojo ar paslaugų teikėjo įtaką vartojimui. Buvo analizuojamas jo poreikis, aktusalumas ir vaidmuo dabartinėje visuomenėje. Plačiau apie vykusias veiklas -  parengtame video reportaže.

Daugiau...

KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS UX DIZAINO KŪRYBINĖMS DIRBTUVĖMS NIDOJE

Vilniaus dailės akademijos Nidos meno kolonija kartu su „wix.com“ lapkričio 26-30 dienomis rengia UX dizaino (vartotojo patirties dizaino) kūrybines dirbtuves, mokymus Nidoje ir kviečia dalyvauti bei teikti paraiškas.

Kūrybinių dirbtuvių dalyvių atranka vyksta per išankstinę registraciją, po kurios bus įvertinta kandidatų kompetencija bei motyvacija dalyvauti mokymuose. Mokymai skirti dizaino srityje jau dirbantiems specialistams bei ieškantiems darbo galimybių šioje dinamiškoje kūrybinių industrijų srityje. Penkias dienas truksiančiuose mokymuose dalyviai susipažins su UX dizaino taikymo principais, analizuos esamus pavyzdžius, vystys savo projektus, o pabaigoje pristatys naujai sukurtus, UX dizaino metodais paremtus projektus. Mokymus ves ir savo tarptautine patirtimi dalinsis UX dizaino specialistai, pasauliniu mastu kuriantys vieną didžiausių ir plačiausiai naudojamų platformų „wix.com“. Visi renginiai vyks Nidos meno kolonijoje nuo lapkričio 26 iki 30 d. Nakvynė ir maitinimas finansuojami.

Daugiau...

NUO KŪRYBOS PRIE DERYBŲ, ARBA IDĖJOS, KURIOS PARDUODA

Nuo lapkričio 19 d., kūrybinėmis dirbtuvėmis "Nuo kūrybos prie derybų, arba idėjos, kurios parduoda", startavo tarptautinio Latvijos - Lietuvos projekto seminarų savaitė „Vizualinė komunikacija: nuo verslo filosofijos iki socialinio konteksto“ . Artimiausiomis dienomis, iki lapkričio 21 d. lektorių duetas Eglė ir Darius Petreikiai (kūrybinė grupė "Mamaika") moderuos dirbtuvių procesus susijusius su vizualios komunikacijos projektų idėjomis, individualių užduočių atlikimu ir komandiniu -vaidmeniniu žaidimu, kurio pagalba atskleidžiama grupinio darbo specifika, jo privalumai bei trūkumai, ugdantis komunikavimo patirtis – kaip pristatyti ir argumentuoti savo kūrybines idėjas.

Galerija...

ATVIRAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS REGISTRACIJAI KLAIPĖDOS KULTŪRŲ KOMUNIKACIJŲ CENTRO SEMINARŲ BEI PRAKTINIŲ KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ SAVAITĖS PROGRAMOJE „VIZUALINĖ KOMUNIKACIJA: NUO VERSLO FILOSOFIJOS IKI SOCIALINIO KONTEKSTO“

Atviras kvietimas teikti paraiškas registracijai Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro seminarų bei praktinių kūrybinių dirbtuvių savaitės programoje „Vizualinė komunikacija: nuo verslo filosofijos iki socialinio konteksto“, organizuojamoje įgyvendinant projektą „Esminis „tradicinės“ industrijos pokytis į kūrybines industrijas – darnios regioninės plėtros pagrindas“ („CCI & Sustainability”)

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) kviečia dalyvauti atviroje seminarų bei praktinių kūrybinių dirbtuvių savaitės programoje „Vizualinė komunikacija: nuo verslo filosofijos iki socialinio konteksto“. Viešų seminarų bei kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai turės galimybę teoriškai bei praktiškai pažinti grafinio dizaino specifiką ir inovacijas, šios srities įvairiapusiškumą bei pritaikomumo galimybes versle bei socialiniame kontekste. Praktinių seminarų bei kūrybinių dirbtuvių sesija vyks 2018 m. lapkričio 19 – 23  d. Klaipėdoje (Lietuva).

Daugiau...

KULDYGOS VASAROS KŪRYBIŠKUMO MOKYKLA KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS

Kuldygos menininkų rezidentūra ir Kuldygos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius“ („Service Design. Education and the 21st Century”). Dalyviai turės galimybę susipažinti su paslaugų dizaino koncepcija ir metodais bei išmokti juos pritaikyti praktikoje. Vasaros stovykla veiks rugpjūčio 13 – 17  d. Kuldygoje (Latvija).

Šių metų vasaros mokyklos tyrimo objektas susijęs su socialinio dizaino sritimi – bus siekiama pateikti modernias idėjas Latvijos vidurinių mokyklų edukacijos turiniui ir būdams jas įgyvendinti. Programos dalyviai susipažins su paslaugų dizaino metodais, įskaitant koncepcijos apibrėžimą, tyrimą, bendradarbiavimą ir bendrą kūrybą, prototipų kūrimą, bandymus ir sprendimo įgyvendinimą. Vasaros mokykloje įgytos žinios dalyviams padės ateityje pritaikyti paslaugų dizaino metodus profesinėje veikloje bei siekiant karjeros, todėl ypač laukiami kūrybinių specialybių studentai.

Daugiau...

KŪRYBINIS SEMINARAS LIEPOJOJE 2018 M. BIRŽELIO 12 DIENĄ

Birželio 12 d. Liepojos verslo inkubatoriuje vyko Kūrybiškumo savaitė „Kurk!“, kurią organizuoja Latvijos Kultūros ministerija.
Renginio seminare buvo analizuojami Klaipėdos ir Liepojos regionai kaip kūrybiniai potencialai.

Čia aktyviai naujas idėjas generavo bei intensyviai dieną praleido ir KKKC kolektyvas. 

Nuotraukų galerija

KŪRYBINIAI SEMINARAI LIEPOJOJE 2018 M. BIRŽELIO 11–15 DIENOMIS

Asociatyvi nuotrauka

Birželio dvyliktąją Liepojos verslo inkubatorius kviečia jus į Kūrybiškumo savaitę „Kurk!“ Liepojoje, kurią organizuoja Latvijos Kultūros ministerija.

Renginio seminare analizuosime Klaipėdos ir Liepojos regionus kaip kūrybinius potencialus. Daugiau informacijos apie seminarus rasite pagrindiniame puslapyje:

 https://creativecoast.lv/event/creative-workshop-of-creative-week-radi/

Seminaro moderatorius – Ragnar’as Siil’as. 2005-2013 metais Ragnar’as dirbo Estijos Kultūros ministerijoje viceministru menų reikalams ir Vystymo departamento vadovu. Šiuo metu jis dirba kultūros ir kūrybos sektorių ekspertu ES ir Rytų partnerystės kultūros ir kūrybiškumo programmoje ir konsultuoja vyriausybes, kultūros veikėjus ir kitus suinteresuotus asmenis Ukrainoje, Gruzijoje, Moldavijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane ir Baltarusijoje. Ragnaras yra sukaupęs didžiulę europinio lygmens patirtį. 

Daugiau...