KULDYGOS VASAROS KŪRYBIŠKUMO MOKYKLA KVIEČIA TEIKTI PARAIŠKAS

Kuldygos menininkų rezidentūra ir Kuldygos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti vasaros kūrybiškumo mokyklos programoje „Paslaugų dizainas. Edukacija ir 21 amžius“ („Service Design. Education and the 21st Century”). Dalyviai turės galimybę susipažinti su paslaugų dizaino koncepcija ir metodais bei išmokti juos pritaikyti praktikoje. Vasaros stovykla veiks rugpjūčio 13 – 17  d. Kuldygoje (Latvija).

Šių metų vasaros mokyklos tyrimo objektas susijęs su socialinio dizaino sritimi – bus siekiama pateikti modernias idėjas Latvijos vidurinių mokyklų edukacijos turiniui ir būdams jas įgyvendinti. Programos dalyviai susipažins su paslaugų dizaino metodais, įskaitant koncepcijos apibrėžimą, tyrimą, bendradarbiavimą ir bendrą kūrybą, prototipų kūrimą, bandymus ir sprendimo įgyvendinimą. Vasaros mokykloje įgytos žinios dalyviams padės ateityje pritaikyti paslaugų dizaino metodus profesinėje veikloje bei siekiant karjeros, todėl ypač laukiami kūrybinių specialybių studentai.

Daugiau...

KŪRYBINIS SEMINARAS LIEPOJOJE 2018 M. BIRŽELIO 12 DIENĄ

Birželio 12 d. Liepojos verslo inkubatoriuje vyko Kūrybiškumo savaitė „Kurk!“, kurią organizuoja Latvijos Kultūros ministerija.
Renginio seminare buvo analizuojami Klaipėdos ir Liepojos regionai kaip kūrybiniai potencialai.

Čia aktyviai naujas idėjas generavo bei intensyviai dieną praleido ir KKKC kolektyvas. 

Nuotraukų galerija

KŪRYBINIAI SEMINARAI LIEPOJOJE 2018 M. BIRŽELIO 11–15 DIENOMIS

Asociatyvi nuotrauka

Birželio dvyliktąją Liepojos verslo inkubatorius kviečia jus į Kūrybiškumo savaitę „Kurk!“ Liepojoje, kurią organizuoja Latvijos Kultūros ministerija.

Renginio seminare analizuosime Klaipėdos ir Liepojos regionus kaip kūrybinius potencialus. Daugiau informacijos apie seminarus rasite pagrindiniame puslapyje:

 https://creativecoast.lv/event/creative-workshop-of-creative-week-radi/

Seminaro moderatorius – Ragnar’as Siil’as. 2005-2013 metais Ragnar’as dirbo Estijos Kultūros ministerijoje viceministru menų reikalams ir Vystymo departamento vadovu. Šiuo metu jis dirba kultūros ir kūrybos sektorių ekspertu ES ir Rytų partnerystės kultūros ir kūrybiškumo programmoje ir konsultuoja vyriausybes, kultūros veikėjus ir kitus suinteresuotus asmenis Ukrainoje, Gruzijoje, Moldavijoje, Armėnijoje, Azerbaidžane ir Baltarusijoje. Ragnaras yra sukaupęs didžiulę europinio lygmens patirtį. 

Daugiau...