Tiriamoji kultūrinė ekspedicija

Prisimenant keletą puikių akimirkų iš tiriamosios kultūrinės ekspedicijos

2013 m. birželio 29 – liepos 11 d. trijų valstybių, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, menininkai, meno kritikai, istorikai leidosi į kultūrinę ekspediciją: Gdanskas, Kaliningradas, Klaipėda. Ekspedicija vykdoma projekto “Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ rėmuose.

Projektas „Pažink svetimšalį“ yra įgyvendinamas remiantis Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos Europos kaimynystės ir partnerystės priemone – bendradarbiavimo abipus sienos 2007-2013 m. programa. Projektą įgyvendina Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras kartu su Kaliningrado Nacionalinio šiuolaikinio meno centro Baltijos skyriumi (Rusija) ir Gdansko Šiuolaikinių menų centru Łaznia (Lenkija).

Prisimenant keletą puikių akimirkų iš tiriamosios kultūrinės ekspedicijos, komiksą sukūrė iliustratorė Viktorija Dambrauskaitė

Daugiau...

TIRIAMOJI KULTŪRINĖ EKSPEDICIJA

Š. m. birželio 29 – liepos 11 d. trijų valstybių, Lietuvos, Lenkijos, Rusijos, menininkai, meno kritikai, istorikai leisis į kultūrinę ekspediciją: Gdanskas, Kaliningradas, Klaipėda. Ekspedicija vykdoma projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų tarpe per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ rėmuose 2013-2014 m. 

Daugiau...