Instaliacija „Sala“: pajūryje surinktos šiukšlės tapo meno projektu

2020 m. liepos 21 d., antradienį, 18 val. Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kiemelyje (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) taršos mažinimo iniciatyva „Kieta dalelė“ kartu su Klaipėdos kultūrų komunikacijų centru (KKKC) pristato meno projektą „Sala“.

Uostamiesčio senamiestyje iškilo sala, sukurta iš šiukšlių, kurias pajūrio miškuose surinko patys klaipėdiečiai. Šio meninio projekto tikslas yra atkreipti dėmesį į taršos pasekmes ir kurti teigiamus pokyčius.

Daugiau...

KVIEČIAME DALYVAUTI KLAIPĖDOS KULTŪROS LAUKO TYRIME

Klaipėdos m. savivaldybės Kultūros skyrius, siekdamas didinti kultūros prieinamumą Klaipėdos mieste, inicijuoja tyrimą, kurio tikslas – išsiaiškinti lankytojų nuomonę apie miesto įstaigų veiklą kultūros prieinamumo aspektu. 

Siekiant sužinoti klaipėdiečių nuomonę apie Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (KKKC) rengiamas parodas, edukacinius užsiėmimus ir kitas veiklas, sukurta speciali anketa. Jos klausimai aprėpia ne tik įstaigos veiklos bei teikiamų paslaugų vertinimą, lankytojų laisvalaikio įpročius, bet ir pageidavimus, siekiant šią veiklą padaryti dar patrauklesnę ir prieinamesnę.

Daugiau...