Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro struktūra

Įstaigos rekvizitai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga (BĮ)
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC)

Įstaigos kodas 1882 04815
Adresas: Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda
Banko sąskaita: LT177300010138828478, Swedbank

Padaliniai

Administracija

Adresas Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda

Tel. nr. +370 46 310 357

El. paštas administracija@kkkc.lt

Darbo laikas

Pirmadienis – ketvirtadienis 08:00 – 17:00

Penktadienis 08:00 – 15:45

Pietų pertrauka 12:00–12:45

Šeštadienis – sekmadienis Nedirba

KKKC parodų rūmai

Adresas Didžioji Vandens g. 2, LT-91246, Klaipėda

Kasos tel. nr. +370 46 314 443

Darbo laikas

Pirmadienis–antradienis Nedirba

Trečiadienis–sekmadienis 11:00–19:00

Darbuotojai

Direktorius

Liudas Andrikis
+370 640 148 57
+370 46 420700
liudas.andrikis@kkkc.lt

Direktoriaus pavaduotojas Kultūrinei veiklai

Akmis Lomsargis
+37069007365
pavaduotojas@kkkc.lt 

Direktoriaus pavaduotojas Ūkio ir bendriesiems reikalams

Robertas Laugalys
robertas.laugalys@kkkc.lt

 

Administratorė

Vaida Navickaitė
+370 46 310 357
administracija@kkkc.lt

Ekonomistė

Reda Kymantienė
reda@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Kultūros portalo redaktorė

Irma Stasiulienė
+370 645 445 81
redakcija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Projektams

Agnietė Skirmantienė
+370 602 211 67
agniete@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Viešieji ryšiai

Sandra Pareigytė
+370 659 080 82
sandra@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Gabija Savickaitė
+370 46 410054
gabija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Darina Detolli
+370 46 410073
darina@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Rasa Budrienė
+370 46 314446
rasa@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė

Sigita Česnauskienė
+370 645 233 18
sigita@kkkc.lt