Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro struktūra

Įstaigos rekvizitai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga (BĮ)
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC)

Įstaigos kodas 1882 04815
Adresas: Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda
Banko sąskaita: LT177300010138828478, Swedbank

Padaliniai

Administracija

Adresas Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda

Tel. nr. +370 46 310 357

El. paštas administracija@kkkc.lt

Darbo laikas

Pirmadienis – Ketvirtadienis 08:00 – 17:00

Penktadienis 08:00 – 15:45

Pietų pertrauka 12:00–12:45

Šeštadienis – Sekmadienis Nedirba

KKKC parodų rūmai

Adresas Didžioji Vandens g. 2, LT-91246, Klaipėda

Kasos tel. nr. +370 46 314 443

Darbo laikas

Pirmadienis–antradienis Nedirba

Trečiadienis–Sekmadienis 11:00–19:00

Darbuotojai

Direktorius

Liudas Andrikis
+370 640 148 57
+370 46 420700
liudas.andrikis@kkkc.lt

Direktoriaus pavaduotoja Ūkio ir bendriems reikalams

Jelena Žuramskienė
+370 46 314 445
+370 645 233 26
jelena@kkkc.lt

Administratorė

Vaida Navickaitė
+370 46 310 357
administracija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Parodinio plano sudarymo ir parodų logistikos veiklai

Marina Rondareva
+370 602 21167
marina@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Meno rezidentūros, edukacinių seminarų ir kitų renginių veiklai

Inga Norkūnienė
+370 618 145 06
inga@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų edukacijai

Rūta Petniūnaitė
+370 650 717 04
edukacija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Vaikų ir jaunimo edukacijai

Vida Narveišytė
+37065279997
vida@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Kultūros portalo redaktorė Kultūros portalo redaktorė

Irma Stasiulienė
+370 645 445 81
redakcija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Viešieji pirkimai

Ilona Kontautienė
+370 46 410 054
ilona@kkkc.lt

Dizainerė

Monika Milinė
+370 671 436 53
monika@kkkc.lt