Ekskursija po tapybos parodą „Aš ateinu” su Egle Velaniškyte

Šį penktadienį (01.11), 18 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) atidaroma Eglės Velaniškytės tapybos paroda „Aš ateinu“. Šeštadienį, sausio 12 d., 12 val. menininkė kviečia į ekskursiją po savo darbų parodą.

Ciklo „Aš ateinu“ drobėse Eglė Velaniškytė pasakoja Dievo istoriją. Kurdama skaudžias, ribines ar, atvirkščiai, – kupinas ramybės scenas, tapytoja atveria sakralumo netobulumą ir priartina Dievą prie žmogaus. Apie šios temos atsiradimo priežastis menininkė viename interviu yra sakiusi: „2015-ųjų rudenį netapiau, nes ir viduje, ir išorėje buvo tamsu, skaičiau daug istorinės tematikos knygų ir tada man pasidarė gėda, supratau, kad šventumas ir Jėzus Kristus atėjo pačiu laiku, nes mūsų istorija yra labai katastrofiška. <…> Paroda yra apie mus, žmones, bet sąmoningai suformuluota per religinę tematiką.“

Norinčius pažinti E. Velaniškytės kūrybą, kviečiame į susitikimą su pačia autore. Pažintinė ekskursija nemokama, registruotis į renginį nereikia. Ekskursijos pradžia sausio 12 d. (šeštadienį) nuo 12 val.

Daugiau informacijos apie parodą „Aš ateinu” rasite čia.