KKKC PARODŲ RŪMUOSE – KŪRYBA TARP MOKSLO IR ESTETIKOS

KKKC Parodų rūmai (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) metus pradeda ieškodami sąlyčio taškų tarp gamtamokslinių pažinimo sričių ir meno raiškos formų, tarp natūralių gamtoje vykstančių evoliucijos procesų ir dirbtinės atrankos bei naujai gimstančių formų paieškos.

Pažintinės ir kūrybinės ekskursijos

Moksleivių, jaunimo ir suaugusiųjų grupes kviečiame į pažintines ekskursijas plėsti meno suvokimo ribas latvių menininko Ginto Gabrano (Gints Gabrans) šiuolaikinio meno parodoje „Mutantų atranka“. KKKC parodų rūmuose esantis projektas unikalus: kiekvienas atėjęs gali savotiškai prisidėti prie jo ir savo kūrybinės evoliucijos. Taip pat kviečiame eksperimentuoti ir ieškoti neįprastų, vaizduotę žadinančių siluetų bei formų. Burkime liedami karštą vašką, atrinkime idealius fragmentus ir komponuodami plokštumoje žaiskime kūrybinį žaidimą.

Sausio 20 – vasario 10 d. pažintinės ekskursijos, alternatyvi edukacinė veikla moksleivių, studentų ir suaugusiųjų grupėms (trečiadieniais ekskursijos nemokamos). Būtina išankstinė registracija el. paštu edukacija@kkkc.lt arba telefonu 8 602 21167.

Sausio 23 d. (šeštadienį) 11.15, 12.30 ir 13.45 val. šeimų ir jaunimo savaitgaliui skirta pažintinė ekskursija suaugusiesiems, senjorams ir jaunimui. Registruotis iš anksto el. paštu edukacija@kkkc.lt arba telefonu 8 602 21167.

Kūrybiniai šeimų ir jaunimo šeštadieniai

Sausio 30 d. ir vasario 6 d. užsiėmimai skirti išsilaisvinimui, atsitiktinumams ir klaidoms. Žymiausi mokslininkai, tik keldami hipotezes ir milijonus kartų klysdami, sugebėjo sukurti netikėčiausius išradimus, lėmusius žmonijos pažangą.

Sausio 30 d. 11.15 val. kūrybinio užsiėmimo „Monstrų dirbtuvėlės“ metu ieškokime netobulai tobulo savo talismano gamindami veltinio pakabukus „babaužiukus“.

Vasario 6 d. 11.15 val. „Stiklo ir vaško namai“ kviečia keisti sąvokos „tobula forma“ sampratą. Perliekime įprastas žvakes naujai, sukurkime neįprastą dizainą karšto spalvoto vaško junginiais.

Pasiduokime transformacijoms.

Edukaciniai užsiėmimai mokami (suaugusiems – 1,74 Eur; studentams, mokiniams, asmenims su negalia, pensininkams, pateikusiems dokumentą, – 0,87 Eur). Būtina išankstinė registracija el. paštu edukacija@kkkc.lt arba telefonu 8 602 21167.