ŠEŠTADIENIAI ŠEIMOMS SU KKKC MENO KIEMO LEKTORIAIS. MUMIAI JĖGA

Laukiame, kol bus galimybė KKKC Meno kiemo ir KKKC Parodų rūmų edukacijas vykdyti ne tik realiuoju laiku, bet ir kontaktiniu būdu, kuomet kūryba su mūsų lektoriais ir edukatoriais vyks bendroje erdvėje. O iki tol tęsiamia mūsų edukacinias praktikas vaizdo įrašo formatu, kuriuos patogu peržiūrėti kelis kartus pasirinktu patogiausiu laiku.

KKKC Meno kiemo dirbtuvėse reziduojanti grafikos meno kūrėja Žaneta Jasaitytė-Bessonov šį kartą siūlo vieną iš profesionaliosios grafikos spaudos pritaikymų kasdieniams, tačiau išskirtiniams ir žaismingiems bei unikaliems atributams kurti.


Žaneta Jasaitytė-Bessonov, MUMIAI

Menininkė savo pamėgtas monotipijos ir lino raižinio technikas taikant praktikoje siūlo kurti išgalvotus ir labai charakteringus, nuotaiką keliančius personažus – MUMIUS, kurie gali tapti nešiojamais aksesuarais tokiais, kaip pakabukas prie rankinės ar kuprinės.

Tai edukacinio formato medžiaga, kuri grafikos ir laisvos kūrybos mylėtojams padės semtis idėjų įgyvendinimo praktinių žinių, o atėjus laikui ras galimybių jas realizuoti mūsų KKKC Meno kiemo dirbtuvėse kūrybinių užsiėmimų metu.


Žaneta Jasaitytė-Bessonov, MUMIAI

Šiame edukaciniame turinyje yra naudojamos priemonės:
* tipografiniai dažai;
* linoleumas klišė;
* specialūs linoraižinio rėžtukai;
* grafikos volelis;
* audinys (vienspalvis);
* veltinis (vienspalvis);
* sintepono kamšalas;
* žirklės ir siūlai;
* siuvimo priemonės (siuvimo mašina arba adata).

Edukacinio turinio trukmė – apie 41 min.
Premjeros pradžia – 04 10, 10 val.