„TAPYBOS TECHNIKA – PIEŠIMAS VIENSPALVIAIS DAŽAIS“


KKKC archyvinė nuotr.

Rugsėjo 25 d. 13 val. KKKC Meno kiemo dirbtuvėse vyks edukacinis šeštadienis šeimoms – „Tapybos technika – piešimas vienspalviais dažais“. Kūrybinių dirbtuvių lektorė – tapytoja Daiva Dašenkovienė.

Natūralus „tiltas“ tarp piešimo ir tapymo tai – piešimas vienspalviais dažais. Labai vertingi abu piešimo būdai tiek linijų, tiek nuspalvintų formų vaizdavimo atžvilgiu. Atspalvių parinkimas ir piešimas vienos spalvos dažais sukuria tokį vaizdą, kurį nesunku suvokti ir be spalvų. Naudojant dvi spalvas (baltą ir pasirinktą patinkančią spalvą) bus siekiama sukurti nuo tamsiausio iki šviesiausio tono atspalvius. Šiam darbui, kaip tinkamiausią priemonę, lektorė siūlys natiurmortą. Žiūrėdami į realų objektą, galima bus tyrinėti bet kurį daiktų plotelį. Galutinis rezultatas – drobėje nupieštų linijų tapsmas formomis.

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai turės galimybę ne tik kurti, bet ir stebėti, kaip šia technika sekasi dirbti ir pačiai tapytojai D. Dašenkovienei.

Rekomenduojamas dalyvių amžius – nuo 10 metų.

Užsiėmimai mokami: suaugusiajam – 3 Eur, vaikui – 1,50 Eur. Dalyvių skaičius ribotas.

Dalyvavimas nuo 16 metų – tik su galimybių pasu.

Būtina registracija el. p.: edukacija@kkkc.lt

Kūrybinių dirbtuvių metu bus fotografuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.