VASAROS STOVYKLA KALBA.LT

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras vykdo įvairias, amžiaus grupėms pritaikomas edukacines veiklas tokias, kaip: ekskursijas po esančias parodas formuojant vaikų meninį skonį, stiliaus ir įvairų meninių raiškų pasirinkimą, temų įvairovę vaizduojamajame tradiciniame ir šiuolaikiniame mene; patyrimines veiklas per kūrinio stebėseną siekiant formuoti emocinį intelektą, didinti lingvistinę raišką, kuri atsiskleidžia per asociatyvinį mąstymą, randamas prasmes kūriniuose; praktines – temines edukacines veiklas, kurių metų, naudojant pateiktas priemones, stiprinamas kūrybiškas mąstymas.

KKKC šiais metais, liepos 2 d. ir 9 d. KALBA.LT stovyklautojams siūlome išmėginti šias edukacijas:

  • praktinę edukacinę veiklą „Paviršius / forma“ – kurios metu pristatomos tokios kūrybinės technikos kaip koliažas ir asambliažas. Vaikams pasiūlomas kūrybinis procesas naudojant pateiktas žaliavas ir priemones, kurios atlieptų esančių parodų nuotaiką.
  • patyriminę praktika „Menas moko jausti“, kurios metu tikslas yra ugdyti ir lavinti vaikų gebėjimą interpretuoti parodoje (arba pagal specialiai paruoštą vizualinę medžiagą) esantį kūrinį per jausminę pusę. Praktika paremta, kūrinio stebėsena, vaizdo tyrinėjimu, vaizdo suvokimu, asociatyviniu mąstymu.

Šiuo metu mūsų erdvėse, iki liepos 18 d. eksponuojamos dvi parodos: Setp Stanikas projektas „Jūros/Las mers“ ir Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacijos apžvalginė paroda „Klaipėdos architektūra 2020 | Laikinas grožis“.

Daugiau nei dešimtmetį Kalba.Lt, organizuodama vaikų dienos stovyklas, siekia užtikrinti, kad vaikų vasaros atostogos būtų ne tik linksmos ir nuotaikingos, bet ir padėtų jiems išmokti naujų dalykų bei tobulintų jau turimas anglų kalbos žinias ir įgūdžius.

Jei ieškote stovyklos, kurioje vaikai ne tik „praleis dieną“, bet ir įgis naudingų žinių – KALBA English Day Camp kaip tik jums. Stovykloje kartu mokomasi anglų kalbos, ugdomas supratingumas ir empatija kitiems, susipažįstama su socialinėmis veiklomis.

Anglų kalbos užsiėmimų programa yra parengta vaikams skirtų tarptautinių Cambridge YLE egzaminų (Pre A1 Starters, A1 Movers ir A2 Flyers) pagrindu – užsiėmimų temos, gramatinės konstrukcijos ir aktyvus žodynas bei praktinės užduotys yra parinkti, remiantis tarptautinėmis rekomendacijomis.

  • Stovykla skirta 7–12 metų vaikams.
  • Stovykla vyksta darbo dienomis 8:00–17:00.

*Tik birželio 22-28 dienomis su kodu JONAS gaukite net 25% nuolaidą.
Daugiau informacijos apie stovyklą: KALBA.LT