Šventinei nuotaikai palengva užliejant miestą, kviečiame į KKKC rezidento Ilyja Yakovlev dirbtuves „Formuojant miestą: lazeriu išpjautos Klaipėdos simbolinės vietos”
Dirbtuvių metu tapsime miesto architektais ir iš medinės formelės kursime žymias ir išskirtines Klaipėdos vietas. Susipažinsime ir su lazerio pjaustymo technologija, kaip vyksta pjaustymo procesas, tapsime savo norimo dizaino kūrėjais.
Dirbtuvių kaina 4 eur/asmeniui.
Apie kūrybinių dirbtuvių lektorių
Ilyja Yakovlev – klaipėdietis menininkas, projektuojantis bei gaminantis stalo žaidimų priedus. I. Yakovlev specializuojasi aksesuarų, skirtų vaidmenų žaidimams (angl. „role-playing game“ / „RPG“), gamyboje. Jis turiu užsakovų iš daugiau nei dvidešimt skirtingų pasaulio šalių, daugiausia JAV ir Vakarų Europos. Tai vienas iš nedaugelių Lietuvoje kuriančių menininkų savo sukurtus produktus pristatantis per „crowdfunding“ pagrindu veikiančią „Kickstarter“ platformą. Menininko esminiai darbo įrankiai: braižymo programos ir lazerinio pjovimo staklės.
Kūrybinės dirbtuvės vyks KKKC Meno kiemo dirbtuvėse (Bažnyčių g. 4, antrame aukšte, Klaipėda). Kūrybai reikalingomis medžiagomis dirbtuvių dalyviai bus aprūpinti.
Dirbtuvės mokamos: asmeniui – 4 Eur, vaikus iki 12 m. lydintiems asmenims – nemokamai, įsigijus bilietą vaikui. Bilietai parduodami Bilietai.lt sistemoje. Dalyvių skaičius ribotas, todėl, norint užsitikrinti sau vietą, rekomenduojame bilietą nusipirkti iš anksto.
Bilietai: https://shorturl.at/tAMWY