3D dirbtuvės: “Kiaušinių dizaineriai” – velykinių kiaušinių mados šou

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC) balandžio 6 ir 7 d., 16 val. kviečia klaipėdiečius ir miesto svečius į KKKC Meno kiemo rezidenciją (Bažnyčių g. 4), kur jų lauks naujasis rezidentas Edgaras Janušauskas. 

KKKC meno kiemo rezidencijose  įsikūrė 3D spausdinimo dirbtuvės, kuriose kartu su rezidentu Edgaru Janušausku lauksime Jūsų kiekvieną mėnesį išbandant ir atrandant naujus kūrybinius procesus.
Balandžio 6-7 dienomis įvyks pirmosios 3D dirbtuvės kurios skirtos paminėti greit artėjančias Šv.Velykas! Dirbtuvių dalyviams bus pateiktas skaitmeninis kiaušinis, kurio išvaizdą keisime panaudojant profesionalią braižybos programą. Kursime įvairaus stiliaus raštus, ornamentus ir grafiką, kurią išgraviruosime ant skaitmeninio kiaušinio. Po šio kūrybinio proceso atspausdiname kiaušinį 3D spausdintuvu viena arba keliomis spalvomis.
Dirbtuvių eiga:
pradžia – 16:00 val.
braižybos programos pristatymas – 16.05 val.
darbo eigos pavyzdys – 16.30 val.
kiaušinių dizainų pavydžiai – 16.45 val.
savarankiško darbo pradžia – 17.00 val.
spausdiname kiaušinius – 17.30 val.
dirbtuvių pabaiga – 19.00 val.
Vieta: Klaipėda, Bažnyčių g. 4, antras aukštas.
Vieno užsiėmimo kaina 6 eurai
Bilietus  galite įsigyti parodų rūmų kasose arba paspaudę nuorodą:: https://www.bilietai.lt/…/kiausiniu-dizaineriai…/
Dirbtuvės skirtos suaugusiems ir vaikams nuo 10 metų.
Renkamos dvi grupės:
Balandžio 6 d. suaugusiųjų grupė,
Balandžio 7 d. vaikų grupė.
Vietų skaičius ribotas.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.
Detalesnė informacija telefonu +370 602 211 67 arba el. paštu agniete@kkkkc.lt ir mūsųs puslapyje https://www.kkkc.lt
Apie rezidentą
Edgaras Janušauskas mokytojo karjerą pradėjo dar studijų laikais. Būdamas 20-ties metų jis moksleiviams organizuodavo pamokas bei stovyklas su LEGO “Mindstorm EV3” ir “WeDo” rinkiniais.
Nuotr. Iš asmeninio archyvo.
Nuotr. Iš asmeninio archyvo.
Klaipėdos moksleivių saviraiškos centre, Edgaras Janušauskas įkūrė neformaliojo švietimo būrelį. Jame moksleiviams dėstė programavimą, elektroniką ir inžineriją. Įsimintiniausias šio būrelio laimėjimas buvo moksleivio sukurtas dronas, kurį jis atspausdino 3D spausdintuvu. Daugiau informacijos apie šią veiklą: www.iskc.lt
Paraleliai Edgaras nepamiršo spręsti ir opių švietimo problemų, tad įkūręs įmonę “Inovatorius” pradėjo kurti į elektroniką, inžineriją ir programavimą (STEM) orientuotus švietimo įrankius. Šie įrankiai savyje apjungia įvairius elektronikos modulius ir jutiklius, plastikines dalis ir konstruktorius, programavimo terpę bei internetinę mokymosi platformą su pamokomis.