Elektroninės muzikos kūrimo dirbtuvės

Gegužės 11 d. 16 val. val. ir 12 d. – 12 val. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) graikų garso menininkas Yiorgis Sakellariou ves elektroninės muzikos kūrimo dirbtuves. Užsiėmimai vyks anglų kalba.

Y. Sakellariou studijavo Viduržemio jūros klasikinę ir etno muziką. Savo muzikos kalbą sukūrė per praėjusį dešimtmetį. Nuo tada aktyviai dirba: leidžia albumus, kuria filmus trumpametražiams filmams, spektakliams, veda kūrybinius užsiėmimus ir koncertuoja aplink Žemės rutulį.

Yiorgis manipuliuoja aplinkos garsais. Garsų paletė apima visą: nuo geležinkelio bėgių vibracijos iki šaldytuvų statikos, nuo krioklių šniokštimo iki vamzdžių dūzgesio. Yiorgis Sakellariou visad groja visiškoje tamsoje, taip klausytojas įsitraukia į procesą ir pasineria į garsą.

Yiorgis Sakellariou yra Atėnų šiuolaikinės muzikos mokslo centro, Helėnų elektroakustinės muzikos kompozitorių asociacijos narys. 2004 m. menininkas įkūrė leidybinę kompaniją „Echomusic”. Yiorgis Sakellariou šiuo metu gyvena ir kuria Klaipėdoje.

Užsiėmimų metu bus mokoma kurti ir manipuliuoti savo kurtais elektroniniais garsais. Dalyviai susipažins su pagrindiniais elektroninės muzikos kūrimo ir atlikimo techniniais dalykais, kaip ir elektroakustine estetika bei filosofija. Dalyviams nėra būtina elektroninės muzikos kūrimo patirtis. Kiekvienas turi atsinešti nešiojamą kompiuterį, kuriame būtų instaliuota Audiomulch programa (www.audiomulch.com), ir ausines.

Būtina išankstinė registracija el. paštu skaiste@kulturpolis.lt, telefonu  846 313691

Užsiėmimo trukmė 8 valandos, kaina 30 Lt.