Kalba kūrėja: Jolita Vaitkutė „Alkani meilės“

Meilė visiems reikalinga kaip maistas, todėl klaipėdiečiai kartu su #chooseklaipeda komanda ir menininke Jolita Vaitkute pristatė parodą – „Alkani meilės“

03 03 / penktadienį / 17:30 susitikime diskusijoje su pačia menininke ir apkalbėkime parodos istoriją, mintį ir kas laukia toliau. Autorę kalbins žurnalistė, dėstytoja Toma Liutikė.

Registruotis nereikia, tačiau, jei palaikai idėją, jog visi mes esame lygūs, atvyk į KKKC Parodų rūmus, aplankyk parodą ir sudalyvauk diskusijoje.

Renginys Facebook

Apie parodą:

Meilei esame jautrūs, todėl jaukintis ir priimti kitų žmonių meilę galime pamažu. Jolitos Vaitkutės sukurta bučinių serija „Alkani meilės“, tai ne tik daržovės sukritę į reikiamas vietas. Už šios organikos yra tikras dviejų žmonių bučinys ir tikra meilės istorija. Klaipėdiečių bučiniai, įkūnyti į daržovių ekspozicijas skelbia, kad visi mes esame lygūs, nepriklausomai nuo spalvos, kilmės, negalios ar seksualinės orientacijos.

Paroda jau eksponuojama KKKC Parodų rūmuose iki kovo 6 d.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti viešinami įvairiose medijos priemonėse.

Esant karantino ribojimams, lankytojų prašoma laikytis saugumo reikalavimų.