VYKO: KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS SU „COMMUNE DIY“ IR „CORE INDOOR VILNIUS“

Ar žinai, kokius asmeninius ir komandinius įgūdžius tobulina riedlenčių sportas? Ar lengva atsistoti ant riedlentės? O kaip naujasis olimpinis sportas susijęs su perdirbimu ir tvarumu? Viską sužinok “SKATE & RECYCLE” užsiėmime, kuris nepaliks abejingų įvairaus amžiaus ir įgūdžių dalyvių.

Riedlenčių sportas turi daugybę fizinių ir socialinių privalumų. Sportuojant dirba visi raumenys, gerėja koordinacija, pusiausvyra bei socialiniai gebėjimai, o riedlentės yra puiki žalioji susisiekimo priemonė. Tačiau ar žinojai, kad riedlenčių gamyba pirmauja numiškinant Kanadietiško klevo miškus, o net iki 100% unikalios riedlenčių medienos dar gali būti perdirbta ir panaudota antram gyvenimui?

Kviečiame į užsiėmimus, kurių metu dalyviai mokysis riedėti su patyrusiais treneriais, lavins judėjimą ant ratų, o dirbtuvėse su medžio apdirbimo įrankiais susipažins su riedlenčių perdirbimo ir gamybos pradmenimis.

Naujus įgūdžius dalyviai tikrinsis smagiose riedlenčių varžybose bei savo rankomis pasigamins po suvenyrą iš perdirbtų riedlenčių.

Užsiėmimai vyks dvi dienas, tad kviečiame išsirinkti datą ir užsiregistruoti:

rugsėjo 4d. 15:00 val.: https://forms.gle/PMVBMnWwfY9ZgHTV7
rugsėjo 5d. 15:00 val.: https://forms.gle/iqJcWo8UGJViPRJ26

Šis renginys yra dalis projekto „Šiuolaikinės grafikos erdvės“ .

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Esant karantino ribojimams, lankytojų prašoma laikytis saugumo reikalavimų.