Kūrybinių dirbtuvių ciklas: Meno šeštadieniai

Kūrybinių dirbtuvių ciklas: Meno šeštadieniai

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Meno kiemo dirbtuvėse (Daržų g. 10, Klaipėda) 2022-ųjų vasario ir kovo šeštadieniai skirti kūrybinei veiklai ir tęstinei pažinčiai su menininkais – dirbtuvių rezidentais.

Žiemos pradžioje jau atšventę įkurtuves vykusiose kūrybinėse dirbtuvėse, trys KKKC Meno kiemo  rezidentai: grafikė, iliustratorė Diana Monkevičiūtė-Rakauskienė, menininkė Aglaja Ray ir tapytojas Rodionas Petrovas vėl kviečia miesto bendruomenę į svečius kartu ieškoti kūrybinio įkvėpimo.

Dirbtuvėse „Meno šeštadieniai“ išbandysime naujus saviraiškos būdus, nesvarbu, ar mokysimės naujos rankdarbio technikos, ar išsitepsime pirštus kvepiančiais aliejiniais dažais. Mūzai prisivilioti užsukite pasižvalgyti po Parodų rūmų ekspozicijas, o pagauti inspiracijos susitikime kūrybinėse dirbtuvėse.

Vasario 19 d., šeštadienį, 13 val. – praktinės spalvų pažinimo dirbtuvės „Spalvos kontekstai“ su Rodionu Petrovu.
Kūrybinės dirbtuvės skirtos norintiems pažinti, kaip paletėje sukuriama spalvų sistema tapybos darbui, kaip keičiasi spalvos ir kontekstualizuojasi skirtingi atspalviai maišant dažus ir tapant jais ant drobės, kokią įtaką daro spalvinė aplinka skirtingų spalvų suvokimui.

Vasario 26 d., šeštadienį, 12 val. odinio knygos skirtuko dirbtuvės su Diana Monkevičiūte-Rakauskiene.
Kūrybinių dirbtuvių metu dalyviai susipažins su geometrinio, augalinio, jūrinio ornamento kūrimo ypatybėmis, susikurs savąjį ir jį išraižys linoraižinio technika. Dalyvių sukurtos ir ornamentais papasakotos istorijos spaudžiant persikels ant odinio knygos skirtuko.

Kovo 5 d., šeštadienį, 12 val. „Iškoduoti ™: menas mąstyti” – tarpdisciplininis menas ir jo praktika su menininke Aglaja Ray.
I dalis: Aglaja Ray pristatys savo tarpdisciplininio meno praktikas: „Technoteologija” (2020), „Transhumanizmas ir dirbtinė amžinybė” (2020), „Nanotechnologijų chimeros: fantastikos žanro sunykimas” (2021) bei „Lenktynės su kiborgais” (2022). Užsiėmimo metu išgirsite naudingų patarimų, į ką derėtų atsižvelgti kuriant savo tarpdisciplininio meno projektą.
II dalis: bendro tarpdisciplininio įvykio kūrimas. Naudojant tris medijas (kūnas / video / materija) bus kuriamas bendras šiuolaikinio meno kūrinys.

Kūrybai reikalingomis medžiagomis dalyviai bus aprūpinti.

Dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija: https://forms.gle/ZAjhECR1xomxcwJ28

Dirbtuvių bilieto kaina:
Vasario 19 d. ir kovo 5 d. – 12 Eur/asm. Trukmė 3 val.
Vasario 26 d. – 4 Eur/asm. Trukmė 1,5 val.
Bilietą kviečiame įsigyti dirbtuvių metu KKKC Parodų rūmų kasoje.

Gero šeštadienio!

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti viešinami įvairiose medijos priemonėse.
Esant karantino ribojimams, lankytojų prašoma laikytis saugumo reikalavimų.