„Meno ketvirtadieniai senjorams“

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) nuo šiol ketvirtadieniais, 11 val., vyks meno susitikimai senjorams, kuriuos ves menininkė ir pedagogė Liuda Liaudanskaitė. Susitikimų dalyviai galės iš arti susipažinti su KKKC Parodų rūmuose eksponuojamomis parodomis; bus inicijuojama diskusija apie meną (kiekvieną kartą bus diskutuojama skirtingomis temomis), senjorų taip pat lauks dar ir kūrybiniai užsiėmimai. Todėl maloniai kviečiame senjorus prasmingai ir įdomiai praleisti laiką, sutikti bendraminčių. Renginiai nemokami, atviri visiems senjorams. Registracija nereikalinga.

 

MENININKĖ IR PEDAGOGĖ

KKKC organizuojamus Meno ketvirtadienius senjorams globos menininkė L. Liaudanskaitė. Ji yra talentinga Vakarų Lietuvos akvarelininkė bei ilgametė meno mokytoja ir aktyvi Lietuvos dailininkų sąjungos bei Kretingos krašto menininkų klubo „Pinx“ narė. L. Liaudanskaitė yra surengusi per 20 personalinių parodų, dalyvavusi respublikiniuose ir tarptautiniuose pleneruose. Patyrusios kūrėjos meninių interesų sritis – plati ir įvairi, apimanti ne tik akvarelę, bet ir performansą, scenografiją bei kostiumų dizainą. Menininkė yra tapusi ir Klaipėdos krašto teatro apdovanojimų „Padėkos kaukė“ nominante.

KKKC PARODŲ ERDVĖS – ATVIROS VISIEMS

Kas vyks KKKC Parodų rūmuose Meno ketvirtadieniais senjorams? Pirmiausia susipažinsite su dailininke L. Liaudanskaite, kuri pasidalins savo sukaupta patirtimi ir padės Jums perprasti šiuolaikinį meną ir jo reikšmę dabartinei visuomenei. Pagrečiui turėsite išskirtinę galimybę ekskursijų metu patyrinėti naujausias Klaipėdoje pristatomas šiuolaikinio meno parodas bei pavienius meno kūrinius. Pokalbių metu aptarsite aktualius meno ir kultūros klausimus. Meno ketvirtadienio dalyvių taip pat laukia ir kūrybiniai užsiėmimai: apčiuopsite bei atskleisite savo kūrybinį potencialą; galėsite praktiniais būdais išbandyti skirtingas meno technikas. Visa tai gali būti puiki proga socializuotis ir sužinoti daugiau tiek apie dabartinį meną, tiek apie kūrybą bei kultūrą.

KKKC Parodų rūmų (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda) darbo laikas: trečiadienį–sekmadienį 11–19 val. (valstybinių švenčių dienomis nedirba). Susitikimų metu gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, publikuotuose įvairiose medijos priemonėse.