VYKO: „MONOTIPIJA IR SUPERHEROJAI“. KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS SU DAIVA MONKEVIČIŪTE-RAKAUSKIENE

KKKC ir grafikė – iliustratorė, LSMU dailės terapijos magistrantūros studentė Diana Monkevičiūtė -Rakauskienė kviečia į tradicinės grafikos kūrybinės dirbtuves, kuriose turėsite galimybę išbandyti monotipijos techniką bei papildę ją kartono ir įvairių tekstūrų antspaudais sukurti savo unikalų superherojų. Kas juo taps? Galbūt jūs patys, galbūt jūsų geriausias draugas, o gal tiesiog įdomus praeivis?


Grafikos meno kūrėjos – iliustratorės
Daivos Monkevičiūtės-Rakauskienės
archyvinė nuotr.

Monotipija – greita ir interaktyvi plokščiaspaudė technika, kuomet dažais padengiama plokštė, ant kurios dedamas popieriaus lapas ir „piešiama“ pagaliuku. Tokiu būdu išgaunamas unikalus nenuspėjamas atspaudas, kurio neįmanoma atkartoti. „Monotipija“ ir reiškia vienas. Šį atspaustą piešinį papildysime kartono raižinio bei įvairių tekstūrų (nėrinių, augalų, siūlų) atspaudais. Norimas kartono formas galima tiesiog iškirpti ir iš jų sudėlioti paveikslą, begalę kartų eksperimentuoti ir kaskart spausti skirtingą. Tad kaskart jūsų superherojus galės įgauti naujų galių, viename paveiksle superregėjimą ir turėti penkias akis, kitame jis jau galės „užsiauginti“ ilgiausias kojas ir būti pačiu greičiausiu visoje visatoje.

Laukiame visų rugsėjo 20 d. 11.00 Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC, Bažnyčių g. 4, Klaipėda) Meno dirbtuvėse.

Šios kūrybinės dirbtuvės yra KKKC projekto „Šiuolaikinės grafikos erdvės“ dalis. Daugiau informacijos apie projektą: „ŠIUOLAIKINĖS GRAFIKOS ERDVĖS“

Daugiau informacijos apie renginius: RENGINIŲ PROGRAMA

Anketa registracijai į kūrybines dirbtuves: https://forms.gle/LpucWoetEwZGoAWr9

Informuojame, kad renginys bus fotografuojamas, o nuotraukos publikuojamos socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidos priemonėse.