VYKO: MUZIKOS IR PIEŠIMO IMPROVIZACIJA: „INPUT/OUTPUT“


Projekto „Input / Output“ archyvinė nuotr.

„Input/Output“ – tai projektas, kurio metu muzikos ir piešinio improvizacija gimsta kartu.

Proceso metu muzika tampa inspiracija vaizdui ir atvirkščiai – kuriamą vaizdą įkvepia gyvai skambanti improvizacija. Tam, kad būtų apribojamas tiesioginis ryšys su dalyviais ir muzikantais, muzikos kūrėjai yra uždaromi į popierinį kubą ir atskiriami nuo žiūrovų (performanso dalyvių) popierine siena.

Popierinis kubas yra apšviečiamas taip, kad muzikantai taptų nematomi žiūrovams, tačiau patys galėtų matyti žiūrovų šešėlius ir jų kuriamą piešinį ant popierinių sienų.

Veiksmas vykstantis kubo viduje bus priklausomas nuo veiksmo išorėje, o abiejų sričių kūrėjai taps katalizatoriai vienas kitam. Taip gims bendros istorijos ir patyrimai, kurių rezultatas bus spontaniškas ir nesuplanuotas.

Kuriant piešinį bus naudojamas juodas tušas ir anglis. Atvykusius dalyvius paskatins ir su procesu renginio metu supažindis VDA grafikos katedros absolventė Justė Kuliešaitė ir ketvirto kurso VDA grafikos studentės. Proceso metu gros gyva Mindaugo Stumbro ir Dominyko Snarskio improvizacija. Po renginio vyks diskusija ir patyrimų bei gauto rezultato aptarimas.

PROJEKTO KOMANDA:
Kuratorė- Justė Kuliešaitė,
Gitara-Mindaugas Stumbras,
Mušamieji- Dominykas Snarskis.

Organizacinė komanda:

VDA Grafikos studijų programos IVk. studentės: Anastasija Fokša, Anna Chostegian, Gerda Adiklytė, Kamilė Jankauskaitė.

Būtina išankstinė registracija:
https://forms.gle/HqnTfkHL9tEEonfU8

Šis renginys yra KKKC projekto „Šiuolaikinės grafikos erdvės“ dalis. Daugiau apie projektą rasite: „ŠIUOLAIKINĖS GRAFIKOS ERDVĖS“

ARTIMIAUSI PROJEKTO RENGINIAI

Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.


Projekto „Input / Output“ archyvinė nuotr.