Pijaus Čeikausko (Pidžino) kūrybinių dirbtuvių ciklas

P. Čeikauskas (Pidžinas) kviečia savęs paklausti, o „kas gi nutinka, kai bandai papūsti prieš vėją“? Kūrėjo nuomone, bandymas bausti ir gaudyti jaunuosius „peckeliotojus“ nenuveda link švarių sienų arba kokybiško meno – tai tik dar didesnė paskata maištauti.

„Artojų“ tikslas – padaryti taip, jog tas maištas būtų kokybiškas. Pagarba vienas kitam, t. y. kito laisvei, pagarba pačiam sau. Svarbiausia, neleisti būti paviršutinišku ir parazitaujančiu. Tokius pagrindus turėtų dėti šiuolaikinis gatvės menas, nes tai yra kūrybos išraiška, kuriai nėra taisyklių bei nereikia specialybių.

 

Todėl kūrybinių dirbtuvių metu bandysime išmokti miesto stebėjimo, atkreipti dėmesį į mažiausias detales, kartais į „miestui nereikalingus objektus“ ir juos paversti savo drobėmis. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai visiems norintiems kurti mieste ir miestui.

 

Tai bus keturių dirbtuvių ciklas, kurio metu pažinsime genialius gatvės meno pavyzdžius, rankose laikysime dažų balionėlius, karpysime lipdukus bei jais keisimės, ruošime plakatus ir jiems reikalingus klijus.

 

Dalyvių amžius – nuo 10 metų. Užsiėmimai vyks šeštadieniais, sausio 20, 27, vasario 3 ir 10 dienomis, 12 val. KKKC Parodų rūmuose. D. Vandens g. 2.

 

Užsiėmimai nemokami, tačiau reikalinga registracija.

Kviečiame registruotis: https://shorturl.at/zLU58