RECYCLING IŠŠŪKIS – MARATONAS SU LINA JARUŠEVIČIŪTE

KONSULTACINĖS dirbtuvės visais menininiais recycling klausimais.

2 dienos: po 10 dalyvių- po 10 iššūkių. Perdirbti galima bet ką!

Birželio 29 d. nuo 15 val. ir birželio 30 d. nuo 10 val., KKKC Meno kiemo dirbtuvėse, o esant prastoms oro sąlygoms – KKKC administracinių patalpų antrojo aukšto galerijoje (Bažnyčių g. 4, Klaipėda), miesto bendruomenė kviečiama į konsultacines dirbtuves „RECYCLING IŠŠŪKIS“.


Asmeninis archyvas

Šiandien labai svarbi ekologija ir gamtos išteklių tausojimas. Kitas privalomas iššūkio komponentas – kūrybiškumas. Bet smagiausias momentas, kad studijoje galima tarsi iš nieko savo rankomis pasigaminti vienetinį daiktą patiriant kūrybos džiaugsmą.

Galbūt turite baldą, kurį norite atnaujinti, tuomet atsineškite detalias nuotraukas. O gal tai namų tekstilė, ar daugybė popieriaus – visa tai gali tapti puikia žaliava, iš kurios, pasitelkę fantaziją, galima pasigaminti įvairių objektų. Savo rankomis sukurti daiktai papuoš namus, o jų gaminimas iš perdirbti tinkamų medžiagų skiepys ne tik kūrybiškumą, bet ir atsakingą vartojimą (gamtos ir jos išteklių tausojimą, atrandant kūrybą kasdieniuose darbuose).

 

Pagrindinė konsultacinių dirbtuvių taisyklė – atsineškite daiktą, ar žaliavas, kurias norite panaudoti antrą kartą ir nežinote, kaip tą padaryti. Su lektore Lina Jaruševičiūte aptarsite, konkretų savo atvejį, o kiti dalyviai klausydamiesi turės galimybę pasisemti naujų idėjų. Sudarysime priemonių sąrašą ir darbų eigos planą, kad viskas pavyktų sklandžiai.


Asmeninis archyvas

RECYCLING iššūkio lektorė Lina Jaruševičiūtė – kūrėja baigusi architektūros ir tekstilės studijas. Ji užsiima vienetinių gaminių kūrimu, daiktų ir interjerų dekoravimu, pramoninės tekstilės gaminių bei spaudos dizainu, aktyviai dalyvauja švietėjiškoje ir leidybinėje veikloje bei entuziastingai mėgina naujas veiklos sritis.

*Dirbtuvių trukmė:
birželio 29 d. – iki 2 val.
birželio 30 d. – iki 2 val.

*BŪTINA REGISTRUOTIS:
Registracija telefonu – +37060788008.

Lektorė Lina asmeniškai su jumis susisieks iki dirbtuvių pradžios pirmam jūsų iššūkio aptarimui ir problematikos išgryninimui.

*Dirbtuvėms bus formuojamos grupės iki 10 žmonių.

Kūrybinės dirbtuvės nemokamos.