Šiuolaikinės grafikos erdvės: diskusija ir koncertas

2022 m. rugpjūčio 12 d., penktadienį, 17 val. „Aje Skatepark” pop – up erdvėje, įsikūrusioje adresu Gluosnių skgt. 2A, 2K vyks pokalbis su jaunosios kartos kūrėjais ir verslininkais apie kūrybinio kelio ieškojimus, įkvėpimus, laimes ir nesėkmes, bemieges naktis ir ryžtą, atvedusį į ten, kur labiausiai norėjosi būti. Po pokalbio energija dalinsimės repo grupės 3mka ir Bendžia koncerte.

Kas yra sėkmė, kas mus gali įkvėpti ir kur tai veda? Atsakymų ieškosime su pokalbio moderatore Reda Rimšaitė – Kovalenko. Susipažinsime su trimis dalyviais, kurie atrado savo kryptį ir kviečia mus paieškoti savosios.

Jurgis Tarabilda (1992) – vienas sėkmingiausių jaunosios kartos Lietuvos menininkų, savo kūrybą pristatantis tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Vilniaus dailės akademijos Skulptūros katedros absolventas, 2017 m. konkurse „Jaunojo tapytojo prizas“ menininko kūrinys buvo įvertintas publikos prizu.

Lauryna Židonytė (1991) – jaunoji verslininkė, atvykusi sudrumsti pajūrio bangų. Kūrybinės erdvės „Hofas kiemas” įkūrėja. Lauryna klaipėdiečius ir miesto svečius kiekvieną sezoną kviečia išeiti į kiemą ir įsileisti

Timotiejus Norvila (1986) Gatvės meno atstovas, apie tai kuriantis vlogu. T. Norvilos, kaip ir daugelio kitų urbanistinio meno kūrėjų, kelias prasidėjo nuo grafičių. Pirmąjį užrašą „2000“ kartu su draugais Kauno gatvėse jis paliko naujojo tūkstantmečio pradžioje. Nors įgūdžius lavinti kūrėjui teko įvairiose meno įstaigose – Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje, Kauno dailės gimnazijoje, neilgai Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje ir Klasikinio realizmo ateljė, pats teigia daugiausia išmokęs per praktiką, lavindamasis savarankiškai, darydamas klaidas.

Po pokalbio savo energija kviesime dalintis repo grupės „3mka ir Bendžia” koncerte.
Jaunieji reperiai iš Klaipėdos savo kūryboje iškelia įvairių socialinių problemu dilemas. Stengiasi ištransliuoti aiškią žinutę savo klausytojui, kurią dažnas supranta ir interpetuoja savaip.
Koncerto pradžia 18.00 val.

Renginys yra būsimos parodos Šiuolaikinės grafikos erdvės dalis, kuri vyks 2022 m. rugpjūčio 19 d. – rugsėjo 11 d. KKKC Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2, Klaipėda)
Renginių metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie gali būti viešinami įvairiose medijos priemonėse.