Trumpametražis filmas „Pašteto brolija”

Balandžio 4 d. 18.15 val. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (Didžioji Vandens g. 2) rengiama režisieriaus Arūno Eimulio trumpametražio filmo „Pašteto brolija“ peržiūra ir susitikimas su kūrybine komanda.

„Pašteto brolija“ – tai filmas, kuriame nuotykiai persipina su egzistenciniais klausimais, o juodąjį humorą keičia liūdesys; kur žmogų dalinasi krikščionybė ir pagonybė, kuriame personažas per storą asfalto sluoksnį girdi požeminių upių gargėjimą ir žemės kvėpavimą.

Filmo personažai karališkais vardais, bet pilkomis vergiškomis sielomis. Jie keistuoliai, kankinami įvairių kompleksų ir manijų. Silpni, maži žmonės, tačiau patenkantys į nepaprastas, paradoksalias situacijas, kuriose dažniausiai nelaimi. Jie nepasinaudoja Fortūnos suteikiamais šansais. Jie nekeičia pasaulio. Tačiau… susiklosčius aplinkybėms,  tokia galimybė jiems atsiranda.

Arūnas Eimulis dar studijų laikais įsigijo internetinę kamerėlę ir su draugu, kambarioku Donatu Ravaičiu pradėjo filmuoti trumpus namudinius filmukus, kurie sulaukė didelio susidomėjimo bei pasisekimo. Nuo tada Arūnas nusprendė susieti savo gyvenimą su filmavimu. Žinoma, tai nebuvo paprasta, teko atm skirti daug laiko ir įdirbio, kad aistra virstų gyvenimo būdu. A. Eimulis kartu su tuo pačiu draugu ir kolega D. Ravaičiu šiuo metu dirba savo įsteigtoje “Vaizdo studijoje” Klaipėdoje ir kartu su būreliu bendraminčių toliau filmuoja trumpus filmus bei vykdo kultūrinius projektus po Klaipėdos Alternatyviojo Kino vėliava. Jų darbai buvo demonstruoti ir įvertinti įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose.

Jaunasis režisierius yra aštuonių trumpametražių filmų autorius, planuojantis filmuoti antrąją „Pašteto brolija“ seriją.

Renginys nemokamas

Apie filmą:
Lietuva
2011, 18 min.

Režisierius: Arūnas Eimulis
Režisieriaus: asistentė Lina Linkevičiūtė
Scenarijus: Mindaugas Valiukas
Operatorius: Donatas Ravaitis
Muzika: Kristijonas Lučinskas
Vaidina: Nerijus Gedminas, Viačeslavas Mickevičius, Toma Gailiūtė, Kazimieras Žvinklys, Vaidas Jočys, Liudas Vyšniauskas, Darius Vaičekauskas, Nijolė Sabulytė, Kristina Kazlauskaitė – Kažukauskienė, Monika Svidraitė, Renata Idzelytė, Liepa, Žydrūnas Ramonas, Marius Plečkaitis, Adomas Stančikas, Monika Krilavičiūtė-Batienė, Raimonda Vaičiūtė, Marius Drakšas, Rima Tamošiūnaitė, Steponas Viluckas, Živilė Sabaliauskaitė, Artūras Iljinas, Edvardas Bertašius, Marijona Šopagienė, Vaidas Monstavičius, Vaida Šaltenytė, Dominas Pulokas, Mikalojus Urbonas, Kęstutis Bručkus, Kastytis Miliauskas
Prodiuseriai: Algirdas Sabaliauskas, Tomas Jašinskas
Prodiuserinė kompanija: KAK
Informacija internete: facebook.com/KlaipedosAlternatyvusKinas