Vokiško kino dienos

Vokiško kino dienos vėl Klaipėdoje! Naujausi filmai iš Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos kovo 6 – 8d. dienomis KKKC Parodų rūmuose.

Programa:

Kovo 6d., ketvirtadienis, 18.00. 

„Vilko vaikai” (Wolfskinder)

Buvusių Rytprūsių kaimas sovietinės okupacijos metais. Keturiolikmetis Hansas ir jo jaunesnis devynmetis broliukas Fricas šaltos ir sunkios žiemos pabaigoje netenka motinos – ji miršta iš bado. Gulėdama mirties patale motina patiki Hansui pasirūpinti mažuoju broliuku. Jiedu turi pabandyti nusigauti į Lietuvą, kadangi kai kurie lietuviai ūkininkai palankiai žiūri į vokiečių vaikus. Taip prasideda vilko vaikų, Antrojo pasaulinio karo verpetuose turėjusių savarankiškai kovoti dėl išlikimo tuometiniuose Rytprūsiuose ir Baltijos šalyse, odisėja.

DE Drama, 91 min., 2013

Režisierius ir scenarijaus autorius Rick Ostermann, Vaidina Jördis Triebel, Levin Liam, Til Niklas Theinert, Helena Phil. Filmuota Lietuvoje, epizoduose vaidina lietuvių aktoriai.

Po filmo – susitikimas ir diskusija su režisieriumi Rick Ostermann.

Kovo 7d., penktadienis

17.00. Papildomas seansas!

„Vilko vaikai” (Wolfskinder)

19.00. 

„Meilės didkepsniai” (Love Steaks)

Prabangaus viešbučio svečiai nuolat lepinami: virtuvėje jiems gaminami gardūs kepsniai, SPA centre galima pasimėgauti masažu. Klemensas šiame viešbutyje įsidarbina masažuotoju. Jis susipažįsta su Lara, kuri čia jau senokai dirba virėja. Nors jų charakteriai labai skirtingi – Lara yra kovingo būdo, o Klemensas veikiau drovus ir ramus žmogus, – jie greitai suartėja. Priešingybės, kaip žinia, traukia. Tarp šių dviejų žmonių užsimezga neįprasti santykiai.

DE Drama, 89 min., 2013

Režisierius Jakob Lass ,Scenarijaus autoriai Nico Woche, Jakob Lass, Ines Schiller, Timon Schäppi, Vaidina Lena Cooper, Franz Rogowski

Kovo 8d., šeštadienis

17.00. 

„Pasienis” (Grenzgänger)

2001-ųjų vasara Austrijos ir Slovakijos pasienyje. Žvejys Hansas ir jo žmona Jana turi gamtoje skendintį viešbutį. Tačiau greta šio verslo pora gauna ir šalutinių pajamų – jie padeda nelegalams kirstisieną. Austrijos federalinė armija žino apie tai, tačiau negali nieko įrodyti. Jaunas kareivis Ronis turi padaryti galą šios poros machinacijoms. Siekdamas įvykdyti jam patikėtą užduotį Ronis suartėja su Jana. Darnus viešbučio šeimininkų gyvenimas smarkiai sujaukiamas. Pamažu išsivysto dramatiškas trikampis, persunktas meilės ir aistros, išdavystės ir nusikaltimo.

AT Drama, 88 min., 2012

Režisierius ir scenarijaus autorius Florian Flicker, Vaidina Stephan Pohl, Andrea Wenzl, Andreas Lust, Martin Schwanda

19.00.

 „Pasaulio matavimas” (die Vermessung der Welt)

Pagal istorinį Danielio Kehlmanno romaną. 19 a. pradžioje Aleksandras fon Humboldtas ir Karlas Frydrichas Gausas rengiasi atrasti pasaulį: gamtos tyrinėtojas Humboldtas keliauja į tolimus kraštus, pasaulį matuodamas, o matematikas Gausas lieka namuose, stengdamasis jį apskaičiuoti. Abu mokslininkai entuziastingai kovoja už pažinimą. Tačiau susidūrę su meile ir genijai tampa žmonėmis. Gausas pasiduoda savo jausmams – kitaip nei Humboldtas, kuris sau tai leidžia tik susitikęs su Gausu. Mokslininkų susitikimas abu proto galiūnus priverčia keisti savo sustabarėjusius įpročius ir jiems patiems netikėtai tampa nauja pradžia.

 DE, AT Nuotykių filmas /  119 min., 2011/12

Režisierius Detlev Buck, Scenarijaus autoriai Detlev Buck, Daniel Kehlmann, Daniel Nocke, Vaidina Albrecht Abraham Schuck, Florian David Fitz, Jérémy Kapone, Vicky Krips

Bilieto kaina – 6 Lt. Bilietai parduodami KKKC Parodų rūmų kasoje prieš seansus.