Andrey Kolomytzev

Andrey Kolomytzev dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Andrey Kolomytzev (g. 1959) – kompozitorius ir garso menininkas, kuriantis eksperimentinės elektroninės muzikos ir multimedia meno srityje. Plėtoja tarpdisciplinines praktikas, jungiančias skaitmenines technologijas, musique concréte, savadarbius elektroninius instrumentus bei senus analoginius sintezatorius.

Pradėjo solinę veiklą 1986-aisiais kaip klavišininkas ir multimedia specialistas. Nuo 1991-ųjų dirbo keletame TV ir postprodukcijos kompanijų kaip reziduojantis 3D / multimedia menininkas ir garso takelių kūrėjas dokumentikai. Jo muzikiniai albumai buvo išleisti Prancūzijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Rusijoje. 10-ajame dešimtmetyje susidomėjo garso eksperimentais ir garso dizainu. Dirbo su įvairiais muzikantais ir grupėmis: nuo sovietinio reggae/punk grupės Komitet Okhrany Tepla iki vokiško free jazz kolektyvo Saechsische Improvisation Ensemble. 2000-aisiais buvo vienas iš SEMICONDUCTORS bendruomenės, vienijusios Vakarų Rusijos eksperimentinės muzikos kūrėjus, iniciatorių. Kūrė įvairius kolektyvinius projektus, derinančius gyvąją elektroniką ir videomeną. 2010-aisiais grįžo prie studijinės kūrybos tęsdamas ilgalaikį projektą pavadinimu Living Loops.

SoundCloud puslapis internete: http://soundcloud.com/user9763701
MySpace: http://www.myspace.com/stirli_tz
Elektroninės muzikos enciklopedija:
http://www.pugachov.ru/eem/sofram.html (puslapyje ieškokite StirliTZ)
Audiovizualinė instaliacija Speech Suppressorhttp://www.ncca.ru/en/events.text?filial=4&id=727

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.