Antje Feger / Benjamin Florian Stumpf

Antje Feger ir Benjamin Florian Stumpf (Vokietija) KKKC Meno rezidentūroje viešės 2015 04 15–05 03.

Antje Feger (g. 1977) ir Benjamin Florian Stumpf (g. 1976) kaip duetas parodose dalyvauja nuo 2005 m. Menininkai gyvena ir dirba Hamburge, Vokietijoje.

Menininkai apie savo kūrybą

Kūryboje mus domina kasdienio gyvenimo akimirkos ir visuomenės psichinė būklė. Socialiniai klausimai ir mįslingi naratyvai tampa apčiuopiamais kaip momentas, akimirka tarp asmens praeities ir kolektyvinės būsenos. Kaip menininkai tiriame erdves ir vietas bei jungiame jas skirtingais aspektais, medžiagomis, surinktomis ankstesnio tyrimo metu (garsas, fotografijos, video). Dokumentai ir stebėjimas daugiausiai perkuriami instaliacijose.

Suprantame, menininko vaidmenį kaip tyrėjo, visuomenės katalizatoriaus ir mediatoriaus socialinėms struktūroms. Mes siekiame inicijuoti laikiną, meninę, socialinę erdvę diskusijoms ir bendravimui, sąveikai. Kuratorinės vizijos apima ir teisę pasirinkti vitališkas, į erdvę orientuotas menines koncepcijas ir plėtoti dabartinę kūrybą.

Privačios ir viešosios erdvių apibrėžtys, urbanizacija ir  socialiniai klausimai yra mūsų kūrybinių įsipareigojimų dalis.

www.feger-stumpf.com