Gytis Skudžinskas

Gytis Skudžinskas (aka GySdalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Gytis Skudžinskas dirba vizualiųjų menų, garso meno ir medijų meno srityse. Gimęs 1975 m., ilgą laiką gyveno ir dirbo Palangoje / Klaipėdoje, šiuo metu – Vilniuje. 1999-2003 studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Klaipėdos vizualiojo dizaino fakultete. Nuo 1999-ųjų dalyvavo grupinėse parodose, o nuo 2001-ųjų kuravo įvairius vizualaus meno projektus Vakarų Lietuvoje. Nuo 2006-ųjų – Lietuvos fotografų sąjungos narys. 1995-2005 dalyvavo meno akcijų grupės SaliKApalikau (aka Ansamblis SP) veikloje.

Savo darbuose menininkas naudoja įvairias išraiškos formas – fotografiją, piešimą ir instaliaciją. Pastaruoju metu dažniau renkasi fotografiją – būdą konstruoti vaizdą, kuris ne tik leidžia sukurti meno kūrinį, bet ir sulieti prezentaciją su autentiškos dokumentikos atspalviu. Nuo 1995-ųjų Gytis Skudžinskas aktyviai veikia garso meno ir eksperimentinės muzikos scenoje.

http://www.gys.lt

http://www.con-v.org/cnv52.html

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.