JCE

„JCE. Jaunųjų Europos kūrėjų“ internetinio balsavimo nugalėtojai

Kovo 16 d. baigėsi internetiniame portale lrytas.lt vykęs virtualus balsavimas už publikos mėgstamiausią Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre eksponuotos tarptautinės bienalės „JCE. Jaunieji Europos kūrėjai 2011/2013“ darbą.

Balsavo daugiau nei 2000 portalo lrytas.lt lankytojų. Po nuožmios, daugiau kaip mėnesį trukusios kovos, šiandien jau žinome nugalėtojus.

Pirmą vietą užėmė ir 5,6 balo surinko vienintelis šiame projekte dalyvaujantis klaipėdietis Rodion Petrov, parodoje pristatęs tapybos darbus „Viešas tualetas“ ir „Peržymėjimas“.

Garbingą antrą vietą su 5,2 balo iškovojo italų menininkė Serena Zanardi su instaliacija „Kažkur“.
Na, o trečioje vietoje liko taip pat italas, vienas iš šių metų bienalės pagrindinio prizo laimėtojų – Cesare Bignotti su video kūriniu „Nova Spectrum“.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro komanda, atsižvelgdama į aktyviai vykusią balsavimo eigą bei įdomius nugalėtojų darbus, pakoregavo žadėtą prizą. Pirmosios vietos nugalėtojui Rodion Petrov bus suteikta galimybė reziduoti Kunstlerhaus Lukas menininkų namuose Vokietijoje bei atstovauti Lietuvai tarptautinėje parodoje „3+3. Jaunas trijų šalių menas“, kuri bus eksponuojama Vokietijoje, Lietuvoje ir Švedijoje.

Taip pat visi trijų pirmųjų vietų nugalėtojams: Rodion Petrov, Serena Zanardi bei Cesare Bignotti bus suteikta galimybė pristatyti savo kūrybą plačiau grupinėje parodoje, kuri vyks Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre 2013 metais.

Dėkojame balsavusiems ir sveikiname nugalėtojus! Ir primename, kad tarptautinė bienalė „JCE. Jaunieji Europos kūrėjai 2011/2013“ tęsia savo kelionę po Europą ir balandžio 2 d. bus pristatoma Hamburge (Kusnthaus Hamburg), Vokietijoje. Tad tuos, kam nepavyko šios parodos aplankyti Klaipėdoje, kviečiame nepraleisti progos ir padaryti tai Hamburge!