KKKC specialus konkursas

KKKC skelbė specialų konkursą jauniems menininkams bei kuratoriams

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras, norėdamas palaikyti jauno meno pulsą, skelbia specialų konkursą menininko karjerą pradedantiems autoriams ar kuratoriams ir kviečia teikti paraiškas parodoms 2012 metams. Meno tarybos posėdžio metu komisija, iš šiam konkursui pateiktų paraiškų, atrinks du nugalėtojus. Jaunojo menininko/kuratoriaus prizas susidarys iš dviejų segmentų. Tai galimybė surengti parodą KKKC Parodų rūmuose bei atrinkto meno projekto ar autoriaus kūrybos katalogo leidyba.

Jaunojo menininko/kuratoriaus konkurso tikslas – suteikiant sąlygas jauniems kūrėjams pristatyti savo projektus viename didžiausių šalyje veikiančių meno centrų ekspozicinėse erdvėse lengviau integruotis į Lietuvos meno lauką, būti pamatytiems, išgirstiems ne tik meno specialistų, bet ir plačiosios visuomenės. Labai svarbi prizo dalis – KKKC sudaroma unikali autorinio katalogo leidybos galimybė. Leidinys ne tik išsamiai pristatys autorių ar meno projektą, jį įamžins, tačiau bus ir puiki reprezentacinė priemonė, padėsianti menininkui ar kuratoriui įtvirtinti savo pozicijas meno pasaulyje.

Projekte kviečiami dalyvauti visų sričių jauni menininkai bei profesinę karjerą pradedantys kuratoriai (t.y. iki 10 metų kūrybinės veiklos po studijų baigimo).Paraiškos priimamos iki 2011 metų lapkričio 30 d. Paraiškų formos, taisyklės ir patalpų planai skelbiami internete www.kulturpolis.lt.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC), įkurtas 2005-aisiais. Vieną didžiausių meno centrų Lietuvoje sudaro parodų rūmai, tarptautinė meno rezidentūra ir meno dirbtuvės, kultūros portalas www.kulturpolis.lt.

KKKC organizuoja tarptautinius ir respublikinius šiuolaikinio meno projektus, vykdo kultūros informacijos sklaidą, vysto kūrybines industrijas, pristatydamas savo ir kitų organizatorių projektus.

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras sudaro sąlygas išsamiam Lietuvos ir pasaulio meno tendencijų pristatymui. Šia veikla siekiama aktyvaus socialinių, kuratorystės, meno kritikos, kitų šiuolaikinio meno temų reflektavimo ir polemikos  kultūros vartotojų bendruomenėje skatinimo.
KKKC be parodinės veiklos taip pat pristato eksperimentinius šiuolaikinės muzikos ir  kino  renginius, organizuoja susitikimus su menininkais, meno kuratoriais ir menotyrininkais, seminarus ir paskaitų ciklus meno aktualijoms ir tendencijoms apžvelgti.

Detalesnę informaciją apie paraiškas rasite čia >>

Informaciją apie patalpų planus rasite čia >>