Krzysztof Wronski

Krzysztof Wronski dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Krzysztof Wronski  – muzikantas iš Lenkijos Trimiesčio (Gdanskas, Gdynė, Sopotas). Grojo mušamaisiais ir elektroniniais  instrumentais tokiose grupėse, kaip „Kiev Office“, „Marla Cinger“ ir „1926“. Kartu su Joanna Kucharska pradėjo  projektą „Transyberia“, kurio metu koncerto erdvė užpildoma gitariniu noise  ir dusliu elektroniniu dronu. 

http://Transsyberia.bandcamp.com 

http://Marlacinger.bandcamp.com

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.