Michal Liberak

Michal Liberak (a.k.a. Verbalizer) dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Gimė 1971 m. Katovicuose, Lenkijoje. Nuo 1985 m. gyvena Gdanske. Elektroninę muziką kuria nuo 1995-ųjų. Debiutinis CD: Verbalizer „V” (Salut Records 3/2005).

Verbalizer kuria drone, tamsaus ambient, aštraus triukšmo, dub, breaks, techno, IDM, hardcore muziką. Tai muzika kelionėms, performansams, gatvės teatrams, nebyliam kinui ir reivo vakarėliams.

Dalyvavo Artgenda Hamburg 2002, Dunkerque vykusiame festivalyje God Save the Kranes 2004 ir 2005 bei nesuskaičiuojamuose free techno, hardcore ir breakcore vakarėliuose visoje Europoje.

 http://verbalizer.org/

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.