Simon Nicaise

S. Nicaise‘as liepos mėnesį kūrė ir dirbo KKKC rezidentūroje. Liepos 19 d.  nuo 17.30 val. KKKC Meno kieme (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) bus pristatytas radijas duuuradio.fr, jo įkurtas drauge su menininkų grupe. Tarp muzikinių ir garso meno kūrinių bus transliuojami ir pokalbiai, įrašyti su vietiniais menininkais, kritikais, kuratoriais.

Simon Nicaise (g. 1982 m.) – jaunosios kartos atstovas, kuriantis daugiausia instaliacijas. S. Nicaise gyvena ir kuria Paryžiuje.

Jo darbai buvo eksponuoti daugelyje vietų Paryžiuje: Palais de Tokyo, FIAC, Musée d’Art Moderne de la ville de Paris, Dominique Fiat gallery, ir tarptautinėje scenoje: Belgijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje.

Simon Nicaise KKKC rezidavo 06.25 – 07.22

Simon Nicaise yra vienas iš projekto „Pažadas. Pirma triuko dalis“ autorių (kuratorė: Neringa Bumblienė). Jo paroda/epizodas „Kaitaliojant priežastis“, kaip šio projekto dalis, bus pristatoma KKKC liepos 19 d. 17 val.

Pokalbį apie Lietuvos šiuolaikinio meno kontūrus, ypatybes su Simon Nicaise ir kuratore Neringa Bumbliene, menininku Mindaugu Bumbliu, nepriklausomu meno kritiku Jurij Dobriakov apie galite pasiklausyti internetiniame radijuje, adresu http://duuuradio.fr/?p=652

www.simonnicaise.com