Valdemaras Manomaitis

Valdemaras Manomaitis dalyvauja garso meno rezidentūroje ir festivalyje „Sound Around” (garso meno laboratorija/ workshop’ai, rezidencija, festivalis).

Valdemaras Manomaitis yra tarpdisciplininis menininkas. Garso mediją jis pasitelkia audiovizualinėms instaliacijoms, gyviems performansams, kuriuose pasitelkia analogines ir skaitmenines technologijas. Valdemaras gyvena ir dirba Klaipėdoje, Lietuvoje.

http://www.myspace.com/valdasm
http://soundcloud.com/vmw/tracks
http://lnkd.in/ybkmt9

Projektą “Sound around” sudaro graso meno rezidentūrų mainai ir trys eksperimentinės muzikos festivaliai Kaliningrade, Gdanske, ir Klaipėdoje. Projekto tikslas – daugiašaliai patirčių, praktikų ir technologijų mainai tarp garso menininkų iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos. Trijų miestų kraštovaizdžių tyrinėjimas – taps komunikacijos pagrindu. Menininkai bendradarbiaus kurdami multimedijų instaliacijas, eksperimentinės muzikos koncertines programas.

Projekto metu sukurti kūriniai bus įrašyti į kompaktinę plokštelę arba vinilą.

Garso meno rezidentūra ir Festivalis „Sound Around“ yra projekto „Pažink svetimšalį: savitarpio pažinimo skatinimas tarp Gdansko, Kaliningrado ir Klaipėdos gyventojų per šiuolaikinės kultūros ir meno mainus“ dalis.