Įstaigos rekvizitai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga (BĮ)
Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras (KKKC)

Įstaigos kodas 1882 04815
Adresas: Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda
Banko sąskaita: LT177300010138828478, Swedbank

Padaliniai

Administracija

Adresas Bažnyčių g. 4, LT-91246, Klaipėda

Tel. nr. +370 46 310 357

El. paštas administracija@kkkc.lt

Darbo laikas

Pirmadienis – ketvirtadienis 08:00 – 17:00

Penktadienis 08:00 – 15:45

Pietų pertrauka 12:00–12:45

Šeštadienis – sekmadienis Nedirba

KKKC parodų rūmai

Adresas Didžioji Vandens g. 2, LT-91246, Klaipėda

Kasos tel. nr. +370 46 314 443

Darbo laikas

Pirmadienis–antradienis Nedirba

Trečiadienis–sekmadienis 11:00–19:00

Darbuotojai

Direktorius

Liudas Andrikis
+370 640 148 57
+370 46 420700
liudas.andrikis@kkkc.lt

Direktoriaus pavaduotojas Kultūrinei veiklai

Akmis Lomsargis
+370 46 410 073
akmis@kkkc.lt 

Direktoriaus pavaduotoja Ūkio ir bendriems reikalams

Jelena Žuramskienė
+370 46 314 445
+370 645 233 26
jelena@kkkc.lt

Administratorė

Vaida Navickaitė
+370 46 310 357
administracija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Parodinio plano sudarymo ir parodų logistikos veiklai

Marina Rondareva
+370 602 21167
marina@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Edukacinių seminarų ir kitų renginių veiklai

Inga Norkūnienė
+370 618 145 06
inga@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Parodų gido paslaugos, kkkc.lt puslapio administravimas

Rūta Petniūnaitė
+370 645 233 18
edukacija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Edukatorė seminarams ir mokymams

Vida Narveišytė
+370 645 233 18
vida@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Projektams

Agnietė Skirmantienė
agniete@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Kultūros portalo redaktorė

Irma Stasiulienė
+370 645 445 81
redakcija@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Viešieji ryšiai

Sandra Pareigytė
+370 659 080 82
sandra@kkkc.lt

Kultūrinės veiklos vadybininkė Viešieji pirkimai

Ilona Kontautienė
+370 46 410 054
ilona@kkkc.lt